2733
2734

همين الان اينجا بود واسه همين تاپيك زدم. يه پيرمردي هست كه مطمينم بالاي ٧٠ سالشه اما ماشالا سر حال. از اون پيرمرداي رك كه هر چي دوس دارن ميگن .اين منبت كاري ميكنه ( اگه اسمشو اشتباه نگم) با چوب صنايع دستي درست ميكنه و روشون كنده كاري ميكنه. هر روز ميومد بانك ميگفت  چرا نميايي مغازم كارامو ببيني. بعد رييس ما معتاده همه ميدونيم اما كسي به روش نمياره چند وقت پيشا يه وافور فكر كنم از كاراش  اورده بود به رييسمون ميگفت بخر  رييسمون ميگفت به درد من نميخوره بهش ميگفت پس بدرد تو نخوره به درد كي ميخوره تيغ بهت بزنن شيره ازت ميزنه بيرون😂😂😂حالا فكر كن بلند بلند به رييس بانك اين حرفا رو بزني. رييسمونم همش سرخ و سفيد ميشه . جديدا گير داده به من كه نميخواد بيايي مغازه بيا خونمون 😐😐من يه سري كارا دارم كه خونمونه خيلي خوشگله فقط ميخوام تو ببيني 😆😆😆 آبرو حيثيت نزاشته واسم وقتي مياد تو بانك همه بهم ميخندن ميگن بالاخره نرفتي اون لاكپشته كه سيگار ميكشه رو ببيني؟؟؟😂😂 نميدونم چيكارش كنم پير هم هست آدم نميدونه چي بهش بگه دوست دارم خفش كنم 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیز بامزه😐

اره بخدا خيلي با مزه ست چون ركه بلند بلند همه رو ضايع ميكنه وقتي مياد فقط ميخنديم

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2740

اگه گستاخ نیست تا اون حد که دنبالت راه بیفته و یا حرفای جنسی بزنه یا بخواد بهت دست بزنه سرسری بگذر حرفاشو نشنیده بگیر

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره بخدا خيلي با مزه ست چون ركه بلند بلند همه رو ضايع ميكنه فقط مياد فقط ميخنديم

برا منم وام بده

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه