2733
2739
عنوان

داغون شدن همه چی تو بارداری😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندهفته ای

توی هفته 23 ام

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2731
😐😐

😕😕

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
درست میشی عزیزم اینجور نمیمونه

امیدوارمممم. همش خودمو با این حرف آروم میکنم

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
خیر سرم قبل بارداری کللللی ورزش کردم حسابی همه چیو درست کردم الان به شکل عجیبی همه زحماتم به باد رفت ...

خب توبار داری باشگام میرن

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2740
منم الان روزی نیم ساعت مبرم.منم مثل شما هر روز ورزش میکردم .فقط نیم ساعت میدویدم

بارداری الان؟

من روزی دو ساعت زومبا کار میکردم مرتببب

فک کنم باد کردی😐

چقدم بادش سفته😐😐

وای راست میگی؟ تو هم اینجوری بودی؟؟ چجوری درست شد ورزش کردی بعدش؟ اره انگار تو رون و باسنمه😐

نه بابا ورزش حال نداشتم اون موقع ولی یکم چربی و شیرینی هم خوردم فکر کنم شیر دهی وزنم رو اورد پایین شیرم خیلی زیاد بود

از خواب برگشتم به تنهایی. پل می زنم از تو به زیبایی
هله هوله و شیرینی جات مضر رو حذف کن.میوه خیلی خوبه

اره باید تغذیه مو یکم تغییر بدم. من اصلا اهل شیرینی جات نبودم تو بارداری کلا عاشقش شدم. از امروز دیگه نمیخورمممم

2706