2737
2739
عنوان

کیا رشد موهاشون خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 2858 بازدید | 53 پست
امضاتو عوض کن استارتر صحبت لیاقت بعضی ها نه آدمها مگه همه آدمها بی لیاقتن😑😑😑😑

درسته

اختلاف طبقاتی یعنی اینکه رفیقم از سفر سریلانکاش فیلم میذاره،من از ترس تموم شدن حجم نتم نمیتونم ببینم
اكستنشن بزن راحت دغدغه هم نداره موهاي خودت بلند شد اكستنشنارو بردار

میترسم ضایع بشم شوهرم بگه موهاتم مصنوییه

اختلاف طبقاتی یعنی اینکه رفیقم از سفر سریلانکاش فیلم میذاره،من از ترس تموم شدن حجم نتم نمیتونم ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این محلول شیوانا که میگم رو بزن عالیه بخدا من موهامو حدود دوماه پیش بیشتر از ۱۰ سانت کوتاه کردم الان ...

عشقم دارم یه روز درمیون میزنم الان دوهفته هست انشالا جواب بده برام

2738
عشقم دارم یه روز درمیون میزنم الان دوهفته هست انشالا جواب بده برام

جواب میده حتما

ولی ماساژ دادن یادت نره ماساژ کف سر عالیه جریان خون رو زیاد میکنه

اروم با نوک انگشتات ماساژ بده

[QUOTE=52332408]خب كوتاه كن بپر جلو بگو سوپرايييييز[/QUOTخودش نمیگه کوتاه کن میگه سمی بیار با ماشین برات بزنم چند وقت کلاه گیس بذارم برات مخملی در بیا برات

[QUOTE=52332408]خب كوتاه كن بپر جلو بگو سوپرايييييز[/QUOTخودش نمیگه کوتاه کن میگه سمی بیار با ماشین ...

دوسته منم با ماشین زد

تا کجای موهات سوخته مگه؟

بنظرم الان یکم تقویتش کن تا عید یکم بلند بشه سوختگی ها بیاد پایین بعد برای عید برو یه مدل شیک کوتاه کن که سوختگی ها بره

دوسته منم با ماشین زد تا کجای موهات سوخته مگه؟ بنظرم الان یکم تقویتش کن تا عید یکم بلند بشه سوختگی ...

مثلا پشت گردنم ۵سانت مونده لابلاش چند دسته بلنده جلوی موهای سرم هم خورده شده بیشتر حجم موهام کم شده قبلا کش میبستم الان نمیشه دیگه کش بست اینقد حجمش کم شده