2726
عنوان

کیا رشد موهاشون خوبه

2854 بازدید | 53 پست

بچه ها موهام تا بند پشت سوت..م بود دوباردکلره کردم موهام پودر شد آرایشگاه احمق نگفت موهات جون نداره تا ده رنگ و باز کرد (گریه) حدود ۴ماه پیش منم شوهرم از موی پسرونه بدش میاد واسه اون کوتاه نکردم کوتاه نکردم که دو سوم حجم موهام کم شده فکر کنید الان اندازه دم موش شده و کوتاه در حدی که کلیپس میزنم ونمیبندم ((((گریییییییه )))))

شیطون میگه برو کل موهاتو بزن مخملی در بیاد دوباره اما از اونجایی که عید نزدیکه میترسم پسرونه نیاد یا زیر روسری بد وایسه چه کنیم موهام سریع رشد کنه شما چکار کردید گیس بریده ها

بخدا شده کابوس برام خدایا شکرت چه بلایی سر موهام اومد

اختلاف طبقاتی یعنی اینکه رفیقم از سفر سریلانکاش فیلم میذاره،من از ترس تموم شدن حجم نتم نمیتونم ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من موهامو کوتاه میکنم در عرض ی ماه رشد میکنه میاد پایین خیلی خستم کرده

خوشبحالت تغذیت چیه از اول اینجور بودی یا چیزی میزنی

اختلاف طبقاتی یعنی اینکه رفیقم از سفر سریلانکاش فیلم میذاره،من از ترس تموم شدن حجم نتم نمیتونم ببینم

موهای منم به شدت زود بلند میشه کلافه شدم من راهی برات ندارم برو از داروخونه بپرس یا طب سنتی من یه بار دارو گیاهی بودم یه خانمه اومد برا رشد موهاش دارو گرفت گفت بار دومه و خیلی هم راضی بود

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
برو تاپیک کم پشتی مو یه محلول داره معجزه میکنه شیوانای عزیز دستورشو داده

آره از اون دارم میزنم ریزش ریشه ندارم فقط موهام از ساقه مثل موخوره شده ریخته پایین رشد کف سرم کمه 

آره از اون دارم میزنم ریزش ریشه ندارم فقط موهام از ساقه مثل موخوره شده ریخته پایین رشد کف سرم کمه&nb ...

یکم از ساقه موهاتو کوتاه کن منم همین کارو کردم

نمیدونم چه امضایی بذارم  
کوتاه کن در حد به کش اومدن بمونه  بزار جون بگیرن

الان در اون حد شده خیلی اعتماد بنفسم اومده پایین مامانم چپ میرم راست میام پیش شوهرم میگه موهات چرا اینجور شده اونجور شده برو دکتر کوتاه کن اعصابم خرد کرد هی پیش همسرم میگه

خوشبحالت تغذیت چیه از اول اینجور بودی یا چیزی میزنی

ن بابا چی خوشبحالم اذیت میشم راستش من دو سه ماهه واس حامله شدن قرص گیاهی میخورم احتمال میدم از اونا باشه البته چهار مغز و ارده پسته زیاد میخورم میگن زینگ پلاسم وای رشد موها خوبه

یکم از ساقه موهاتو کوتاه کن منم همین کارو کردم

مال شما رشد کرده

موهای من رشدش زیاده اما کاری نکردم براش که بخوام بهت بگم،بنظرم برو موهاتو کوتاه کن بذار موهای سالم خودت دربیاد،شوهرتم یکم تحمل کنه دیگه

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
2706