2737
2739
عنوان

امروز رفتم عکس رنگی

2213 بازدید | 51 پست

از دیشب کلی استرس داشتم.صبح اونقد استرس داشتم شکمم درد گرفته بود سه روزم بود قرص پروفون واموکسیسیلین می‌خوردم .ده دقیقه قبله عکسم یه شیاف گذاشتم.نمیگم درد نداره بچه ها.خیلی درد داشت ولی همش پنج دقیقه طول کشید.درد شدید پریود بود.البته بدن با بدن فرق داره.برا یکی بیشتره یکی کمتر.یه خانوم قبله من رفته بود داخل برای اون زیاد طول کشید دهانه رحمش باز نمیشد گفت فککنم فیبرویید داره.یه همچین چیزی گفت .هشت سال بود بچه دارنمیشد‌.خبلی دعاکردم براش.ینی برا همه منتظرا دعاکردم اون لحظات.خیلی سخته انتظار وبدترازاون تحمل این دردا ورفتن این راه ها.وقتیم درد می‌کشیدم وداشت انجام میداد فقط آیت‌الکرسی می‌خوندم ودعامیکردم همه رو.

درسته درد داشت ولی کاش زودتر میرفتم دردش فقط پنج دیقس.شایدم کمتر.

بهم گفت لوله چپت گرفتگی جزیی داشت که رفع شد.جوابشو فردا میده ببرم دکترم.الانم خونریزی دارم .زیاد نیست ولی هست.گفت دوروزه کاره سنگین نکن

امیدوارم همه منتظرا دیگه انتظارشون سربیاد.

انشالله هرچه زودتر جواب بگیری عزیزم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

خدا رو شکر عزیزم .انشاءالله که هر چه زودتر مامان میشی 😊😊منم‌خیلی میترسم از عکس رنگی 

آموخته ام که وقتی نا امید می شوم خداوند باتمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .💗خدایا شکرت 💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خدا رو شکر عزیزم .انشاءالله که هر چه زودتر مامان میشی 😊😊منم‌خیلی میترسم از عکس رنگی 

اصلأ نترس.بلخره یه امپولم درد داره ولی باید زد برای رفع بیماری.اگه دکترت لازم می‌دونه حتما برو.اینم یجور فداکاری هست برای بچه ای که میخوای به دنیا بیاری.

ایشالا زودتر جواب بگیری من پنج شنبه باید برم برام دعا کن.بهت نگفتن میتونی همین ماه اقدام کنی یانه؟؟؟ ...

نمی‌دونم.من مشکل اصلیم پلی کیستیک هست.امروز دوازدهم سیمان هست.پریودامم نامظمنه.گفت دورورز نزدیکی نکن.دوروز یادم شوهرم پیشم نیست وچندروزی می‌ره شهرستان.این دفه فککنم دیگه گذشت‌.

انشا...مشکلی نیست و به زودی باردار میشی منم هفته پیش رفتم خیلی درد داشت برگشتم زیاد درد نداشتم ولی ش ...

باید بعدشم قرص می‌خوردیم سره ساعت وشیاف میذاشتی‌.به من گفت درد داشتی شیاف بذار باز

دکتربه منم گفت ولی نرفتم ترسیدم.

حتما برو.نترس.باور کن اون دردا هم یجور شیرین هست برای آدم .برای بچه ای که هنوز  نیست داری این درداروتحملا میکنی تا هرچه زودتر بیاد بغلت.مادربودن سخته.مام یجور مادرهستیم .فککنم ما ازاونایی که به راحتی مامان شدن مامانتریم.من خودم کم تو مطبا ننشستن.کم‌سونو نرفتم.کم قرص نخوردم.

2706