2733
2739

سلام به من تو سونو ان تی گفتن طول سرویکست 39 هست ولی جفتت پایینه 

طول سرویکسم به نظر خودم بد نیست حالا میخوام بدونم که الام من وضعیتم با توجه به جفت پایین خطرناکه یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرچی دکترت گفت گوش کن. به منم گفتن جفتت پایینه اما دکترم گفت ماه های اول اینجوریه بعدش خودش میره بالا و همینطورم شد. منم شاغلم و اصلا استراحت ندارم. اما چسبندگی جفت دارم برام دعا کنید به خیر بگذره 

2738

عزیزم طول سیروکست خوبه ولی در کل استراحت باش من هفته ۷ خونریزی کرد جفتم تا ۲۰ هفته استراحت مطلق بودم الان هم هستم البته من دوقلو دارم جفتم رفته بود بالا طول سیروکسمم همینجور

low leying  فک کنم

عزیزم low lying خفیف ترین نوع جفت پایین هست. نزدیکی اکیدا ممنوع. موقع کار خونه وسطش استراحت کن چیز سنگین بلند نکن پله هم سعی کن زیاد بالا پایین نکنی و اگر مجبوری احتیاط کن. منم low lying هستم. اونایی که اسنراحت مطلقن جفت سر راهی دارن.

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
عزیزم low lying خفیف ترین نوع جفت پایین هست. نزدیکی اکیدا ممنوع. موقع کار خونه وسطش استراحت کن چیز س ...

فندق کوچولو خطر جفت پایین زایمان زودرسه؟؟من نگرانم یکم حالا ان تی رو میرم میبینم باز دوباره 

ایا ارضا شدن در جفت پایین خطرناکه و بده؟

2706