2737
2739
بچه ها من بچه ندارم به نظرتون همسرم بچمون بیشتر از من دویت خواد داشت؟

به احتمال زیاد.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بدتون نیاد،ولی بنظرم کسی که به بچش حسودی کنه احمقه،بعضی وقتا ابم میوردیم واسه بابام گریه میکرد که چرا به بچه ها گفتی به من نگفتی،خودتونو اصلاح کنید

کاربری قبل معلق شد...😳😐 باتجکر از نینی یار،زندگی زیباست❤amir❤

یه بار شوهرم به شوخی گفت دخترمون از تو خوشگلتره منم یکم بدم اومد گفتم برو بابا من سفیدم دخترت سبزه هست

شوهرم دراز کشیده بود کف خونه غش کرده بود از خنده

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚
2731

شده به خاطر رفتار شوهرم ناراحت بشم ولی به بچم‌ نه

مثلا از بیمارستان که اومدیم‌خونه همش با پسرم عکس میگرفت منم زدم زیر گریه لطف کرد یه عکسم با منو پسرم انداخت یا بچه رو میداد بغل خواهر و‌مادرشتند تند عکس مینداخت ولی نمیگفت اصل مادرشه منمدفقط غصه میخوردم‌ولی اینکه بخوام بگم به بچم حسادت میکردم نه فقط از شوهرم دلگیر میشدم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
بچه ها من بچه ندارم به نظرتون همسرم بچمون بیشتر از من دویت خواد داشت؟

اگر تو بچتو بيشتر دوست داشته باشي جاتون عوض ميشه يعني همسرت به تو حسودي ميكنه عزيزم

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
پس من غیر عادیم چون شوهرم ۲۴ ساعت مدام قربون صدقه دخترم میره شبا پیش هم میخوابن کلی همو ماچ میکنن دل ...

شما عادی هستی مطمن باش

2740
خوبه این همه گفتم توهین نکنید😶😑

گفتمدیگه بدتون نیاد،ولی خب نظر من اینه،چون بچه ای بودم که دقیقا تو این موقعیت حسادت های الکی قرار داشتم

ببخشید بدتون نیاد،ولی بنظرم کسی که به بچش حسودی کنه احمقه،بعضی وقتا ابم میوردیم واسه بابام گریه میکر ...

مادرتون؟😐

هرجوری که دوس داری بخند، فقط بخند ، همیشه بخند 😆 😂 😅 😃 😁 😉😄
من همسرم  خیلی دوست دارم فک نمیکنم هیچوقت مدام ازش غافل بشم

خب الان كه بچه نداري عزيزم طبيعيه كه بيشتر توجهت به همسرته وقتي يه ناز كوچولو از شكمت دربياد كه هميشه بهت محتاج باشه حس مادري و .... باعث ميشه تمام توجهت به بچت باشه اول يعني اكثرا اينجوريه به نظر من

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
خب الان كه بچه نداري عزيزم طبيعيه كه بيشتر توجهت به همسرته وقتي يه ناز كوچولو از شكمت دربياد كه هميش ...

خدا کنه

همسر من اصلا حسود نیست منم تا حالا نشده به کسی حسودی کنم ولی دربلره همسرم زیاد شده متاسفانه نمیدونم چطور خودمو اصلاح کنم به قول دوستمون

2706