2737
2739
عنوان

ترس نوزاد ۵ ماهه از همه چیز

| مشاهده متن کامل بحث + 9202 بازدید | 25 پست
وای یعنی تا یکسالگی همین داستانو دارم باهاش؟ قبلا خیلی خوب بود یهویی اینطور شد از عینک و رنگ سیاه لب ...

آره پسر من هم یهویی اینجوری شد

دیگه یک مدت باید بیشتر حمایتش کنی. ولی اصلا نباید سعی کنی با اون ترس روبه روش کنی که مثلا ترسش بریزه. خودش خوب میشه. 

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره پسر من هم یهویی اینجوری شد دیگه یک مدت باید بیشتر حمایتش کنی. ولی اصلا نباید سعی کنی با اون ترس ...

یعنی فقط ارومش کنم و اون منشا ترس و برا همیشه دور کنم؟ اخه این فرضا از پدرمم گاهی میترسه

گفتم که دکترین ناراحت شدین. شما رشد عقلیت کامل هست کافیه من مثل شما توهین نمیکنم پس لطف کنید دیگه مط ...

میتونستی بپرسی منظورت چیه نه که هرچی برداشت کردی جواب بدی،نمیخواستم اونطور جواب بدم شما ببخش

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
2731
یعنی فقط ارومش کنم و اون منشا ترس و برا همیشه دور کنم؟ اخه این فرضا از پدرمم گاهی میترسه

آره دیگه. منشا ترس رو دور کنید . پسر منم گاهی از بابابزرگاش یا داییها و عموهاش میترسید. 😐

مردای غریبه تر که دیگه هیچی! 

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.
یعنی فقط یه چند دونه نمک بزارم سر زبونش کافیه؟

عزیزم ترس تو این سن طبیعیه درست میشه ولی خوب سعی کن این چیزا رو به حداقل برسونی دختر منم تا یه مدت از اسباب بازی که صدا داشت میترسید جمعشون کردم بعد که بزرگتر شد دادم بهش ..در مورد این ترس گرفتن هم دوستمون گفت یک اصطلاحه و اینجوریه که مقداری نمک رو تو اب جوش میارن بعد یک سینی که فلزی باشه میگیرن بالا سر بچه و مقداری ازون اب رو میریزن تو سینی و اصطلاحا میگن ترسش رو گرفتن 😄مادر شوهرم برای دخترم کرد و البته من خنده ام میگیره ولی خوب بعضیا واقعا اعتقاد دارن ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2738
عزیزم ترس تو این سن طبیعیه درست میشه ولی خوب سعی کن این چیزا رو به حداقل برسونی دختر منم تا یه مدت ا ...

البته تا جایی که یادم میاد اینطوری بود چون این ترس گرفتن دخترم مال خیلی وقت پیشه و درست یادم نیست شاید هم فقط نمک رو داغ میکردن میرختین تو سینی ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴