2733
2734
کیف چرم، ادکلن،ست بهداشتی، ریش تراش، ساعت، گرامافون، شطرنج چوبی و...
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر چی باشه باشه فقط تو رو خدا روز زن و سالگرد ازدواج و تولد ها رو به روز منزل تبدیل نکنین هرچی میخرین بخرین اما خرید لوازم منزل و اسباب خونه زندگی رو برا این روزا مد نکنین گفتن روز ... نگفتن روز منزل خانمها آقایون رو بد بار میارن از اون ها تقاضای تکمیل جهیزیه شونو دارن کسانی رو دیدم تو سالگرد ازدواج بخارشو خریدن برا ولنتاین پارچه کت شلواری گرفتن تو تولد هم کفش و توستر و از این جور چیزا میخرن من 100% با این سلیقه مخالفم هدیه برای روز های خاص باید خاص باشه ارزون و گرون هم نداره من از دسته گل و شاخه گل متنفرم وقتی پلاسیده میشه دلم آتیش میگیره به همسرم گفتم هر وقت خواست برام گل هدیه بگیره حتما گلدون بخره حتی یه گلدون کوچیک یه گل کوچیک حتی کاکتوس چیزی که ریشه داره رشد میکنه شاخه گل نهایتا چند روز بعد پلاسیده میشه و غم جاشو میگیره فکرشو بکنید یه گلدون در هر مناسبت بعد از چند سال چه خونه باصفایی دارید!
یه پیشنهاد با صفای دیگه هم برات دارم این آرزوی قلبی خودم بود که بخاطر شرایط بد مالی تو سالهای اول زندگی نتونستم انجامش بدم دلم میخواست تو هر مناسبت خصوصا سالگرد ازدواج یه عکس حسابی تو آتلیه بگیریم و توی اتاق خواب پله به پله عکس هر سال و به دیوار آویزوون کنم تا چند سال بعد مرور زمان و گشت عمر و اضافه شدن اعضای خانواده رو تو عکس ها ببینم نشد اما شما اینکارو بکن
2740
سلام به همه دوستان باسلیقه"از همه نظراتون ممنونم.بانوجون من خودمم عاشق عکس و آتلیه ام شدیددددد متاسفانه ماهم دستمون خالیه!یه ئونه ادکلن calvin klein خریىم