2733
2734

با سلام.من مدتهاست مطالب خوب شما ها رو می خونم و هم لذت میبرم و هم استفاده میکنم .تازگیا هم مطالب ای وی اف و انتقال جنین رو اینجا و توی همه کانال و سایتها دنبال میکنم .

آخه هفته دیگه به امید خدا روز انتقال هستش .البته جنین هام از دو ماه پیش فریز شده .

همه جا از نشاسته واسه روز انتقال گفتن.

میشه کمکم کنین چه نشاسته ای ؟؟؟ و همینطور تورو خدا هر راهنمایی و تجربه و توصیه دیگه ای هم دارین بهم بگین لطفا.خیلی نگرانم.

من سر کار می رم و بعد از ظهر برمیگردم .

خیلی خیلی ممنونم

نشاسته را نمیدونم همون نشاسته معمولی هاس یکی اینکه اناناس خییلی خوبه مخصوصا وسطش سه روز اول خییلی اناناس بخور دستشویی فرنگی استفاده کن سه روز اول استراحت کن شیر سویا اگه مشکل کم کاری تیرویید نداری استفاده کن فرنی سعی کن یبوست نگیری استرس نداشته بش پاهات گرم باشه اما کمر و اینات نه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

منم این ماه انتقال دارم جنین هام ماه میش فریز کردم

نشاسته ازاین معمولی هابگیر میگین خارجی باشه ولی فرق نداره

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فداتون بشم مونا جون و مادر منتظرعزیز خیلی ممنون ازتون.  مادر منتظر امیدوارم انتقال تو هم به سلامتی و با موفقیت باشه.نشاسته معمولی منظور همون نشاسته بسته ای سپورها مثلا نشاسته گلها هستش؟

2728

فداتون بشم مونا جون و مادر منتظرعزیز خیلی ممنون ازتون.  مادر منتظر امیدوارم انتقال تو هم به سلامتی و با موفقیت باشه.نشاسته معمولی منظور همون نشاسته بسته ای سوپرها مثلا نشاسته گلها هستش؟

منم این ماه انتقال دارم جنین هام ماه میش فریز کردم نشاسته ازاین معمولی هابگیر میگین خارجی باشه ولی ...

با سلام.ببخشید میخواستم اگه میشه بپرسم شما انتقال دادی ؟ الان در چه مرحله ای هستی؟

2738
با سلام.ببخشید میخواستم اگه میشه بپرسم شما انتقال دادی ؟ الان در چه مرحله ای هستی؟

سلام بله دو بار انجام دادم منفی شدم  دیگه اصلا اهواز درمان نمیکنم

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

سلام منم ماه دیگه انتقال دارم ازتون خوااااهش میکنم بگین چه نشاسته ای بخورم...خواهش میکنم بگید

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله