2737
2739
عنوان

خانوما من چرا شكمم گنده نميشه؟؟؟😞

734 بازدید | 99 پست

من الان تقريبا سه ماهه هستم اصلا انگار نه انگار. پس شكمم كي معلوم ميشه؟ چرا هيچ حسي ندارم؟ نه حالت تهوعي نه چيزي، نگرانم هفته ديگه غربالگري دارم . نكنه بچه م مشكلي داره كه رشد نميكنه😭😭😭😱😱😱😱😱

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جانم زوده😂😂😂😂منم پس فردا غربالگری دادم با اینکه علائم دارم میترسم بازم

.دوستم مثل توعه اصلا انگار ن انگار بارداره.بچه شم سالمه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نگران نباش از هفته ۱۸ به بعد شکم بزرگ میشه.نگران نی نی هم نباش سالمه ان شاءالله.منم مثل توبودم 

يعني از ٤ ماهگي؟ ايشالااااااا همش بقيه بهم ميگن مطميني حامله اي

2740
واقعا؟! از كي تكون ميخوره؟

تکون خوردن تو هر کس متفاوته...من هفته ۱۲ هستم..خیلی خیلی کم گاهی یه لرزش ازش حس میکنم...ولی بعضیا تازه هفته ی بیست به بعد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بابا من ۵ ماه شکمم مشخص شد

نه حالت تهوع داشتم نه ویار نه هیچی اصلا بارداریم مشخص نبود 😐خیالت راحت

تازه جاریم تا ۹ ماهگی هیچکی نمیفهمید بارداره اصلا شکمش مشخص نبود ولی بچش وزن داشت رشدش خوب بود

اما خب شکمش اصلا مشخص نمیکرد که حاملس خودمم موندم بچه چطوری جا شده بود

🐣
ای جانم زوده😂😂😂😂منم پس فردا غربالگری دادم با اینکه علائم دارم میترسم بازم .دوستم مثل توعه اصلا ...

شكمت اصلا فرقي كرده؟ مال من والا قبل حاملگي بزرگ تر بود. ميگن غربالگري اول جنسيت رو ميگن درسته؟

من 9 ماهگیم هم شکم نداشتم 

همه فکرمیکردن شش هفت ماهم باشه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
بابا من ۵ ماه شکمم مشخص شد نه حالت تهوع داشتم نه ویار نه هیچی اصلا بارداریم مشخص نبود 😐خیالت راحت ...

جدي! واي مرسي اميدوار شدم 🙏🙏