2733
2734
عنوان

کیاعقب افتادن پری یکم لک قهوه ای دیدن دیگه هیچی نیومده

| مشاهده متن کامل بحث + 9976 بازدید | 41 پست
بیبی زدی؟ من ترشحم قطع شده فک کنم پری میخاد بیاد

سلام دیروز بی بی زدم منفی بود.امروز یکم کار کردم الان یه لکه قهوه ای کمرنگ دیدم.یعنی پریود دارم میشم.سه روزه عقب افتادم.خیلی ناراحتم .یعنی دیگه امیدی نیست😢

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟ روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دیروز بی بی زدم منفی بود.امروز یکم کار کردم الان یه لکه قهوه ای کمرنگ دیدم.یعنی پریود دارم میشم ...

اخی عزیزم من که هنوز خبری نیست دیگه بیبی هم نزدم ولی امروز یکم دلم درد گرفت دیگه فک کنم تا جمعه پری بیاد

2728
پری دیگه اومد؟

سلام.دیروز چند قطره خون اومد بعدم یه لکه قهوه ای دیدم.امروز دیگه هیچ خبری نیست فقط یه لکه قهوه ای خیلی کمرنگ دیدم.نمیدونم چرا عوضه اینکه خون بشه کمرنگ داره میشه و انگار داره تموم میشه.باز چه دردی گرفتم یعنی🤔

2738
سلام.دیروز چند قطره خون اومد بعدم یه لکه قهوه ای دیدم.امروز دیگه هیچ خبری نیست فقط یه لکه قهوه ای خی ...

میگم شما خونریزیت شروع  شد؟من شنبه رفتم دکتر بهم دوفاستون داد سه شب خوردم دو روز پیش لک دیدم تا امروز فقط ۳ بار اینم لک خون خیلی روشن دیدم هنوز خونریزیم شروع نشده از تو خونریزیت شروع شد بعد لک که دیدی؟

میگم شما خونریزیت شروع  شد؟من شنبه رفتم دکتر بهم دوفاستون داد سه شب خوردم دو روز پیش لک دیدم تا ...

سلام.اره الان نه روز بود پریود بودم امروز تموم شد.

سلام.اره الان نه روز بود پریود بودم امروز تموم شد.

اهان من والا شک دارم که این پری باشه چون دکتر رفتم گفت یکم عفونت دارم بهم شیاف کلوتریمازول داد بعد دوشب استفاده لک دیدم خواهرمم گفت من قبلا استفاده کردم لک بینی پیدا کردم و دکتر گفت دیگه استفاده نکن حالا من موندم دوفاستونم ۳ شب خوردم لک دیدم فک کردم پری قطع کردم دوشب نخوردم اما حالا دیشب خوردم تا حالا اینجوری نبودم نمیدونم چرا اینجوری شدم 

اهان من والا شک دارم که این پری باشه چون دکتر رفتم گفت یکم عفونت دارم بهم شیاف کلوتریمازول داد بعد د ...

نمیدونم عزیزم انشااله که مشکلی نیست.