2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوال منم هست مابرا همسرم گرفتیم ولی کامل نبود نمیدونم کی بقیه شم میگیریم برا واریکوسل

سلام مامان سید علی

منم این ماه با داروهای ایشون رفتم تو اقدام.اما خیلی از توصیه های غذاییشو نتونستم انجام بدم

نمیدونم بگیره یا نه

❤تو تنها کسی هستی که در کنار منی❤ لا حول و لاقوة الا بالله العلي العظيم❤❤
2731
به نظرمن پیش میرغضنفری یا خانم بیوس برین میرغضنفری ک مطب داره بیوس هم حکمت سرای طوبی خ فلسطین میره

طب سنتی هستن؟!

2738
خانم بیوس واقعا کارش عالیه ماماست ک خیلی ساله طب سنتی کارکرده وواقعا جواب میده من خیلی ها رو دیدم ب ...

دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم دیگه به هر دری نزنم

چند وقت منتظر بودین؟!طبیعی باردار شدین؟!

من تنبلی داشتم عزیزم.با دو دوره کلومفین باردار نشدم.یه دوره لتروزول حل شد مشکلم.میدونی من به توصیه یکی از دوستام رفتم پیش تبریزیان ولی خب چون خودم عمیقا اعتقاد نداشتم نخوردم

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   

خیلی شنیدم اسمشون رو 

ولی از اون جای که تجربی هستن ترجیح دادم برم دکترهایی دارایی مدرک پزشکی که هم کلینیکه دانشگاه کار میکنن و هم درسش رو خوندن و البته مطب خصوصی هم دارن

برای ناباروری 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
من تنبلی داشتم عزیزم.با دو دوره کلومفین باردار نشدم.یه دوره لتروزول حل شد مشکلم.میدونی من به توصیه ی ...

لامصب داروهاشم بدجوره

من که دیگه حالم بد شده از داروهاش

دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم دیگه به هر دری نزنم

عزیزم تو باردار شدن بی خیالی و ارامش از همه چی مهم تره.من تا اون ماهی که همش استرس داشتمو و منتظر پری بودمو همه فکر و ذکرم شده بود بارداری جواب نگرفتم ولی به محض اینکه به خودم ارامش دادم نتیجه گرفتم

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   
2706