2737
2734
عنوان

چی بگم ب دخترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 67 پست
اره عزیزم

اخی گلم ، خدا قوت ، ناراحت شدم من شمارو خیلی دوست دارم ، تو داستان زندگی تون خیلی سختی کشیدید ، امیدوارم بهترین روزا رو برای شما خداوند متعال رقم بزنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مامان دو قلو ها ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از کجا منم داستان زندگیتو بخونم خیلی کنجکاوم بدونم انگار خیلی سختی کشیدین

هرجاشو نفهمیدی بگو برات توضیح بدم ولی از دید خودت منو قضاوت نکن نمیدونم برچی با تو خوبه همه چی 🥰مامان دوتا پسر خوشتیپ
آخی. نمیدونم خداکنه

بله استارتر درست میگن ، داستان زندگیشونو تعریف کردن ،همسرشون اعتماد ب نفس بالایی دارن هم خودشون هم خانوادش ن ، ولی استارتر خانم صبوری هستن خدا ب ایشون سلامتی بده

مامان دو قلو ها ❤
اقا جريان تاپيك جريان زندگيتو پاكيدي 😢من الان فضوليم گل كرده خبببب

وای من چن ماه پیش خوندم آون موقع کاربری نداشتم ، عالی نوشته بودن قلم روانی دارن ، میشه گفت یکی از بهترین داستانای واقعی نی نی سایته

مامان دو قلو ها ❤
2738
وای من چن ماه پیش خوندم آون موقع کاربری نداشتم ، عالی نوشته بودن قلم روانی دارن ، میشه گفت یکی از به ...

با اینکه ایشونو نمیشناسم ولی شخصیتش نو دوس دارم ♥️♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏

مامان دو قلو ها ❤
بله استارتر درست میگن ، داستان زندگیشونو تعریف کردن ،همسرشون اعتماد ب نفس بالایی دارن هم خودشون هم خ ...

لطف داری شما ..اره خوشبختانه یا متاسفانه اعتمادبه نفس بالایی داره

پاک کردم عزیزم

اگه میتونی خلاصه وار بگو انگار همه میدونن داستان زندگیتو جز من

هرجاشو نفهمیدی بگو برات توضیح بدم ولی از دید خودت منو قضاوت نکن نمیدونم برچی با تو خوبه همه چی 🥰مامان دوتا پسر خوشتیپ
لطف داری شما ..اره خوشبختانه یا متاسفانه اعتمادبه نفس بالایی داره

فدااات ، خدا ب شما صبر بده گلم ، مطمئنم ک جواب صبوری تونم با روزای روشن آینده انشاالله میبینید

مامان دو قلو ها ❤
2706