2726
عنوان

چی بگم ب دخترکم

1020 بازدید | 67 پست

امشب شبکه نسیم داشت خانواده خوشبخت رو نشون میداد...دخترمم داشت نگاه میکرد ..شوهرم رو برده بودم توالت ...سرم تو گوشی بود یهو پرسید  مامان چ جوری با بابا اشنا شدین منم گفتم همدیگرو دیدیم و حرف زدیم و اشنا شدیم و بعدش ازدواج کردیم ...گفت وقتی عروسی کردین با همین چرخش بود گفتم اره گفت نه (با تعجب و ناراحتی)

گفتم اره بابا بچه بوده براش ویلچر گرفتن چون نمیتونسته راه بره گفت چرا با یکی از اون ادمای دیگه ازدواج نکردی گفتم بابات رو دوست داشتم گفت نباید ازدواج میکردی من میخوام بابام راه بره داشتم توضیح میدادم براش که همه ی ادما ی نقصی دارن که باباش صدا زد که برم بیارمش بیرون که دخترمم شروع کرد گریه کردن بعدش گفت اون الان چقد سختشه تو باید بری بیاریش منم گریم گرفت گفت تو هم سختته الان ..بهش خندیدم گفتم عادت کردیم سخت نیست

چیکارش کنم چندین بار سوالای اینجوری پرسیده ...خیلی هم حساسه و باهوش خیلی غصه خوردیم امشب هم من هم اون هم باباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا شرایط متفاوتیه

به نظرم با یه مشاور صحبت کن

البته من جای شما بودم خییییلی از پدرش تعریف میکردم که چقققدر مهربونه و چقدر شما و دخترتونو دوست داره

و شما عاشقش هستیدبهش بگید انقدر دوسش داشتید که حتی با وجود این مشکل عاشقش شدین

جان حالا یه چیزی گفته 

دختر منم امشب میگفت من عاشق بابا هستم تو رو هم یه زره دوست دارم با اینکه باباش همش دعواش میکنه

ولی من نه دعواش میکنم نه اینکه تا حالا دست روش بلند کردم 

منم باهاش قهر کردم و حرف نمیزدم آخرش اینقد گریه کرد که جیگرم کباب شد و بوسش کردم

دور گردون گر دو روزی بر ما نگشت                         دایما یکسان نماند حال دوران غم مخور

میتونی بگی خدا هر کی روبیشتر دوست داشته باشه یه کاری میکنه که بیشتر صداش بزنه و خدا هم خانواده مارو خیلی دوست داره چون حالا که بابا پا نداره ماها بیشتر صداش میزنیم. شاید پاهای بابا برنگرده ولی چون صداش میزنیم چیزهای خوب زیادی به ما میده که شاید به هر کسی نده.

این چیزنیه که من توی این 4 سالی که منتظر نی نی ام همیشه و هرماه میگم.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2706