2737
2739
عنوان

دعام کنیدتروخدا

168 بازدید | 15 پست

خیلیییی مریضم تروخداصلوات بفرستیدواسم دوس دارم بمیرم😥😭خدااا

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاالله ک ب زودی خوب بشی نزن این حرررفو

ممنون🙎🙎🙎

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی
اگ فضولی نیس مشکلت چیه گلم

فدات همیشه مریضم

2738
به نيت دوازده امام دوازده تاصلوات برات فرستادم توهم براي سلامتي دخترم پنج تاصلوات ميفرسي؟؟؟؟که هميش ...

برای دختر شما هم فرستادم 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
به نيت دوازده امام دوازده تاصلوات برات فرستادم توهم براي سلامتي دخترم پنج تاصلوات ميفرسي؟؟؟؟که هميش ...

ب روی چشم .ممنونم😘😍😍

2706