2737
2734
عنوان

دوستان کمکم کنید خواهشا

3147 بازدید | 25 پست

سلام دوستای عزیزم،من این ماه اقدام کردیم،۲۳سالمه و ۳ ساله ازدواج کردم،تا ماه پیش به روش طبیعی جلوگیری کردیم،الان ۲ روز مونده به پریودم،بیحالم،سینه هام درد میکنه،زیردلم درد میکنه و شبا موقع خواب احساس میکنم یکم شکمم و زیر دلم بی حس میشه،اشتهامم خیلی زیاد شده،به نظرتون امکان بارداری هست؟آخه فقط همین ماه جلوگیری نکردیم،کسی اینجا بوده که همون ماه اول باردار بشه؟

الان بی بی چک زدم،خط c پر رنگ و خط t کمرنگ بود،ولی هر دو خط شکل گرفتن،الان یعنی باردارم؟؟۳ بهمن باید پریود بشم،واسه آزمایش خون زوده،درسته؟تورو خدا اگه مشابه تجربه من داشتین بگین

اگر هر دو خط رنگ افتاده حتی کمرنگ احتمال زیاد باردار هستی...۳ روز بعد موعد ات بی بی بزن اگر مثبت بود برو آزمایش ...مبارکه 😄

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکس بی بی رو بزار این علایم ک.میگی برا پریم میتونه باشه بعدبهترین موقع برا تست زدم اول صبحه اینم بگم ...

آخه قبلا این همه علایم نداشتم واسه پریود

بی بی چک رو انداختم دور،حواسم نبود عکس بگیرم

آخه قبلا این همه علایم نداشتم واسه پریود بی بی چک رو انداختم دور،حواسم نبود عکس بگیرم

اینها رو میشه گفت از آمپول باشه .

ولی اون دو تا خط بعیده

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
2738
اگر هر دو خط رنگ افتاده حتی کمرنگ احتمال زیاد باردار هستی...۳ روز بعد موعد ات بی بی بزن اگر مثبت بود ...

من خیلی بی قرارم این روزا،با اینکه فقط یه ماه جلوگیری نکردم خداکنه باردار باشم،دوباره فردا و پس فردا بی بی چک میزنم ببینم خدا چی میخواد،نخندی سرم انقد عجولم :)))))))

من خیلی بی قرارم این روزا،با اینکه فقط یه ماه جلوگیری نکردم خداکنه باردار باشم،دوباره فردا و پس فردا ...

با این وصف بی بی چک احتمال بارداری ات زیاده...اکر فردا آزمایش بدی مشخص میشه مطمئن میشی

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
با این وصف بی بی چک احتمال بارداری ات زیاده...اکر فردا آزمایش بدی مشخص میشه مطمئن میشی

واقعا هیچی از بارداری و این چیزا  نمیدونم،فردا یا پس فردا باید پریود میشدم،فردا زود نیست واسه آزمایش؟؟به نظرت بازم بی بی چک بزنم؟

واقعا هیچی از بارداری و این چیزا  نمیدونم،فردا یا پس فردا باید پریود میشدم،فردا زود نیست واسه آ ...

نه زود نیست.چون بی بی چک نشون داده .خون هم نشون میده

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
2706