2737
2739
عنوان

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 118097 بازدید | 951 پست
چای یا اب پرتغالی چیزی هستش.چای ریخته رو فرشی میزی جایی بعد اومدن با دستمال پاکش کنن شده این

منم احتمال میدم که این دستمال و روی فرشی چیزی مالیدن که مثلا لک چای یا چیز دیگه و پاک کنن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
چای یا اب پرتغالی چیزی هستش.چای ریخته رو فرشی میزی جایی بعد اومدن با دستمال پاکش کنن شده این

دقیقا نوشابه !! چون پف کرده رود و تیکه شده بود

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگ جای   تو چشمی بوده  ک مطمئناً   شوهرت حواسش نبوده تو جیبش بوده  از سرکا ...

تو چشم نبود کنار درز دبوارو تخت و نم دار ظهر سوهرم خونه بود عصر اومد دنبالممون

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد
2731
از ماد سوهرم میپرسم میگه اون دیوار نم داره گفتم بیا ببین کجاش نم داره حرفای احمقانه

شاید اومدن اونجا آرایششون رو پاک کردن 

حالا روش نمیشه بگه

ازکاه برا خودت کوه نساز

تو میای و همه دردامون دوا میشه..........
منم همین حدسو زدم

اشتباه بود😆

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

چجور روت شد به مادرشوهرت بگی این چه دستمالیه؟؟؟

خب هرچیه ورش داربنداز سطل اشغال دیگههههه...چرامعمادرست میکنی اخه دخترخوب؟؟

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتیِ قلبِ عزیزِدلم یه حمدبخونین؟!خیلی ممنونم ازوقتی که گزاشتی مهربون💕🌱

ببین هرچی میتونه باشه اما اون چیزی که تو فکر توعه و من میدونم چی تو فکرته نیس مطمئن باش😆

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2706