2733
2734
عنوان

اعتیاد به ترامادول

| مشاهده متن کامل بحث + 18202 بازدید | 53 پست
بله عزیزم اول تریاک بود بعد اومد ترک کنه رفت سمت ترامادول دیگه نتونست که نتونست و رو روانش اثر گذاشت ...

بله همسر منم عصبی بود دستاش میلرزید تعریق زیاد داشت چهرش زرد بود تو خواب یه دفعه تکون میخورد...البته من چون هیچ ذهنیتی نداشتم هیچ کدوم از اینارو نمیدونستم علائم اعتیاده :'( 

خیلی بهم میگن تازگیا با دکترشم صحبت کردم گفت من نمیتونم بهت بگم چیکار کنی اما روزه شک داره   & ...

طلاق تو دوران عقد بهتره باز موقعیت واست پیش میاد توکلت به خدا باشه.طلاق دیگه سختتراز زندگی کردن با یه آدم معتادو بی اراده نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق تو دوران عقد بهتره باز موقعیت واست پیش میاد توکلت به خدا باشه.طلاق دیگه سختتراز زندگی کردن با ی ...

واقعا حیف چون خیلی آدم مهربونیه و منم دوستش داشتم البته الانم دارم ولی بخاطر این مسائل دلسرد و دو دل شدم...

2731

دوستم شدیدا سلول هایه مغز رو تخریب میکنه 

و من چند نفر میشناسم که میخورن 

درس بشو هست از طریق کمپ و اینا ولی 

بدون که یکی به هرار ترک میکنن و رو حرفشون وایمیستن 

خیلی خطرناکه مصرفش خیلی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

نمیخوام ناراحت بشی بخدا ولی تو اطرافیانم خیلی از این موارد دیدم که اگر واقعی ترک کرده باشن تو 40  50 سالگیشون ترک کردن دلت میخواد خدایی نکرده یک عمر تو عذاب زندگی کنی یا بچه هات تو سختی باشن نکن دختر جان نکن اینکارو

2738
نمیخوام ناراحت بشی بخدا ولی تو اطرافیانم خیلی از این موارد دیدم که اگر واقعی ترک کرده باشن تو 40 &nb ...

نه اصلااااا...اگه بدونم تهش این میشه حتما طلاق میگیرم اگرم تا الان اینکارو نکردم دلم براش سوخته که التماس میکنه ترک کردم و خوشبختت میکنم و میترسم واقعا ترک کرده باشه و من بعد طلاق پشیمون بشم

عزیزدلم ازصمیم قلبم متاسفم ودرکت میکنم😓

دوما اینک با تک تک وجودم درکت میکنم...

اگ دوسش داری بمون وترکش بده

اگر نه ک حیفه جوونیته بخدا....

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
نه اصلااااا...اگه بدونم تهش این میشه حتما طلاق میگیرم اگرم تا الان اینکارو نکردم دلم براش سوخته که ا ...

به التماسش نگاه نکن دختر جان بخدا کلی اینجور آدم دورم بودن از پدر و عمو و دایی و هرکی فکرش رو کنی جدا شو دلت نسوزه مطمئن باش خانوادش نمیزارن تنها بمونه

عزیزدلم ازصمیم قلبم متاسفم ودرکت میکنم😓 دوما اینک با تک تک وجودم درکت میکنم... اگ دوسش داری بمون ...

مرسی عزیزم...تصمیم خیلی سختیه مخصوصا اینکه نمیدونی آینده چی میشه و کدوم راه واقعا درسته و به صلاحه 😢

به التماسش نگاه نکن دختر جان بخدا کلی اینجور آدم دورم بودن از پدر و عمو و دایی و هرکی فکرش رو کنی جد ...

همش فکر میکنم من جدا بشم اونم ترک میکنه و یه زن دیگه میگیره و اون زن خوشبخت میشه برعکس من که تنها میشم و دل شکسته 😭

همش فکر میکنم من جدا بشم اونم ترک میکنه و یه زن دیگه میگیره و اون زن خوشبخت میشه برعکس من که تنها می ...

اصلا از این فکرها نکن تو عقد کرده ای راحت میتونی دوباره ازدواج کنی کار خلاف که نمیکنی به اینم فکر کن اگر بری سر زندگیت و بدتر بشه چیکار میخوای بکنی،البته خودت بهتر صلاحت رو میدونی یه بار غافلگیرانه ببریدش آزمایش ببین جی میشه اگر دوباره مصرف میکنه جدا شو 

اصلا از این فکرها نکن تو عقد کرده ای راحت میتونی دوباره ازدواج کنی کار خلاف که نمیکنی به اینم فکر کن ...

اگه سر زندگی باشم و باز مصرف کنه که دیگه خیلی فاجعست...😥راه خوبیه ممنون از همفکریتون

2706