2733
2739
عنوان

بی کسی خیلی بده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2557 بازدید | 19 پست
استارتر از زمان این تاپیکت خیلی گذشته نمیدونم این کاربری رو داری یانه ولی اگه میخونی بدون منم شرایط ...

سلام خوبی منم مثل تو تنهام بعضی وقتا دلم میخواد با یه کسی که مثل خودمه درددل کنم میشه باهم دوست شیم

دخترم دلتنگتم😭💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کسیو ندارم .......نمیتونم ترکش کنم .حتی وقتی از خونه قهر میکنم یا میرم تو مسجد میشینم یا تو پارک

سلام ببخشید من الان پستی که سال 86گذاشتی رو خوندم عزیزم خیلی ناراحت شدم ودرکت میکنم چون منم مثل توام مادرم رو تو دوازده سالگی از دست دادم ،هیچ وقت فراموشش نکردم و هر روز به یادشم و گریه میکنم حتی چندبارخوابشو دیدم وبغلش کردم ،خیلی دلم براش تنگ شده ،یه خواهر هم دارم که حدود هشت ساله از م دوریم و فقط سالی 2-3 بار همو میبینیم ، تنها نیستم شوهرم و بچه هام هستن ولی اونا کوچیکن و درکی ندارن شوهرم هم اصلا اخلاق بیرون رفتن نداره  

احساس بدیه حس بی کسی و تنهایی

تو چیکار میکنی  حال دلت بهتر شد ؟ عزیزم هر موقع خواستی بیا چت کنیم حداقل یه کم سبک شیم 

دخترم دلتنگتم😭💔
2728