2733
2734

شیر قهوه درست کردم دستورشو از گوگل گرفتم ولی ننوشته بود شیر باید داغ باشه یا سرد منم شیر سرد ریختم فک کنم خراب کردم ...

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رستا امضات خیلی قشنگ ، طنز هست ولی یه درس زندگیه

😘😘😘😘😍😍😍😍

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...
2731

خوب آخه خراب شدن نداره... تو شیر سرد حل نمیشه.. الان قاطیش کردی بذار رو گاز با ماکروفر گرم بشه

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
خوب آخه خراب شدن نداره... تو شیر سرد حل نمیشه.. الان قاطیش کردی بذار رو گاز با ماکروفر گرم بشه

گذاشتم رو از ولی طبق دستورش قهوه روش خامه ای نشده فقط مثل شیر جوشیده پف میکنه ...

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
2740
مرسی خانمی ...چند دقیقه باید رو گاز بمونه تا حاضر شه ؟؟

ببین عزیزم اونقدری باید بمونه که قهوه ای که توی شیر میریزی کاملا حل بشه و روش کف کنه 

اگر شیر سرد هم  ریختی فکر کنم با این روش بشه قهوه رو توش باز کرد 

من خودم همیشه اول شیر رو گرم میکنم بعد کم کم قهوه رو اضافه میکنم 

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...