2737
2739
عنوان

تولدم مبارک !!!!

2740 بازدید | 47 پست
هه هه سولوم سولووووووووم ... تفلدم شد بامداد امروز هههههههههههههه ! 19 سالم تمام شد .

3 سالو 6 ماهو 25 روزه دیگه میرم لیزیک پی آر کی ههههههههههههههه لحظه شماری رو حال میکنی !!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون لیزیکه دیگه اما چون آستیکماتم لیزیک از نوع پی آر کی استفاده میگیره. ههههههه مرسی فدای همتون ... هیچکی توی فامیل بهم تبریک نگفت جز بابا مامان داداش و خواهره دوقولوم آقای مدیری و خانم فرشید زاده از جامعه ی هنر و از جامعه ی ورزشی خانم نگار کمالوند ( دوست عزیزم ) قهرمان دو دوره بازیهای آسیایی ههههههههههههه . کلا بی کس هستم تو فامیل انگار ... کادو. هم 200 هزارتومان گیرم اومد که میخام خرج یک کاره ایتام بکنم تازه 5 روز دیگه گواهی نامم یکساله میشه ناناز جونم
2740
آهان راستی روفینا جون قسمت 90 هم تموم شد . روزه دوشنبه ی هفته ی گذشته صبحش تموم شد . داریم یک طراحی برای اولین فیلم سینمایی به کارگردانی استاد تهیه میکنیم. فداتـــــــــــــــــــــــــــ
تولدت مبارک من هم این عمل رو سه ساله پیش تو ایران کردم،،،،،،،،،،،اما خوب انجام نشود،،،،،،،،،خیلی مراقب باش،،،،،،،،،،،،،شد باشی،،،،،،،،از همه مهمتر مامان و بابا و خانوسیه درجه یک هستن،،،
2706