2733
2734
عنوان

خرید از شوش

245 بازدید | 14 پست

سلام

من چند روز پیش از شوش روتختی و تن پوش خریدم و توی موضوع بقیه دوستان هم آدرس دادم . من سمت غربم و از بوستان پونک خرید میکنم . به جرات بگم قیمتای این مغازه خیلی باصرفه بود. جالب تر اینکه گفتند برای غرب تهران مجانی میارند جلوی درب . 

تن پوشی که از بوستان ۱۶۰ خریدم با چونه از این آقا ۹۰ خریدم. ترک و از برندهای معروف. گفتم دم عید شاید بخواید خرید کنید. آف خوبی زده. 

مغازه بغل پاساژ رضایی در شوش .

صد تا تخم مرغ می خریم نون می خوریم -- تو نون هم گول می خوریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من زیاد بلد نیستم با شوهرم رفتم ولی روتختی که هفتصد و خورده ای بود من ۳۴۰ بهش دادم و یکی دیگه هم که نهصد تومن بود ۵۰۰ دادم البته خیلی چونه زدم . یک سرویس تن پوش عروس و دوماد هم گرفتم ۲۹۰ که تو صادقیه ۵۰۰ قیمت کردم پریروز.

الان سر کارم بعدا عکس میگیرم میزارم براتون

یه تن پوشم زنگ زدم اورد دم خونه شب تحویل داد. اونم خیلی راضیم .

خبر ندارم کانال و گروه دارند یا نه ولی شماره تلفن دارم . اونم خیلی دیر گوشی رو بر میدارند. ولی بازم خیلی با صرفه است.

سرای رز - ۵۵۳۲۶۵۱۰ الی ۱۱

چون خیلی چونه زدم و گفتم به بقیه هم میگم بیان ازتون بخرند اینجا گفتم . دیگه هر کی خودش صلاحش رو میدونه....

2740
2706