2737
2739
عنوان

بارداری

419 بازدید | 55 پست

بچه ها من یه سقط داشتم 10 ماه پیش الان دوباره باردارم میخوام بدونم چکار کنم ک یه بارداری سالم داشته باشم کسی مثه من بوده بارداری دومش خوب بوده؟ دکتر هم باید برم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین در درجه اول که باید بری دکتر،بعدشم سعی کنید زیاد استراحت کن و کارای بیهوده انجام ندی..فقط بخورو بخواب،بیرونم برو یه پیاده رویم بکن البته الان نه..بزار قشنگ بچه تو رحمت جابیفته و سفت بشه..چون سابقه سقط داشتی دارم میگم..حتما برو زیر نظر دکتر..چون بالاخره یه موحود زنده داره تو شکمت پرورش پیدا میکنه..چیزای مقویم زیاد بخور..زیاد منظورم به اندازه هست ولی هروز بخور..استراحتو یادت نره تا 3 ماه.

تیکر تولد یکسالگیه پرنسسمه👸
2728

من از خیلیا شنیدم بارداری دوم همیشه خوبه منم دفعه قبلی علائم هیچی نداشتم و یکسره لک بینی

ولی این دفعه خداروشکر لک بینی اصلا نداشتم و تماپی علائم هم دارم ولی این بتا کوفتی اون موقع پایین بوده بعدشم دیگه نرفتم از بدم الان هفته ۷ هفته دیگه میرم واسه قلب دعا کن کاری نشه من ک دیوونه میشم

2738
من از خیلیا شنیدم بارداری دوم همیشه خوبه منم دفعه قبلی علائم هیچی نداشتم و یکسره لک بینی ولی این دف ...

من همه اش صلوات میفرسم خدا حتما جوابه انتظارامونو میده من 5 ساله منتظرم

2706