2737
2734
عنوان

خانومای گل یه سوال خانومانه دارم....

285 بازدید | 23 پست

الان 10 روزه فقط نوک سینه هام خیلی درد میکنه از دردش دارم کلافه میشم اولین بارمه همچین دردی داره نوک سینم...سینه فیبرو کیستیک هم دارم در حال حاضر کیست نداره امت هی باید چک بشم

الان 14 سیکلمه...من از روز چهار پریود نوک سینم درد شدید داره 

یعنی مشکل چیه؟؟؟

آخرین ماموگرافیت برا کی بوده؟

حتما باید بری دکتر.چون سابقه فیبروکیستیک داری.هرگونه تغییر رو باید جدی بگیری

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باردار نيستي!؟

خدا نکنه نامزدم😳😳😳

اخرین رابطه جلوگیری نشدم مربوط به هفته اخر اذره

16 دی تا 18 دی یه خونریزی داشتم که روز اول خونریزی بود بقیش لکه بینی

منم فیبرو کیستیک دارم اونم چند تا  مال منم بعضی وقتا دردش موقع تخمک گذاری شروع میشه  ویت ...

نه هیچی دکتر نداد با این فیبرو کیستیکم اولین باره دردم از اول سیکلم شروع میشه من فقط چند روز مونده به پریود درد دارم وقتی پریود میشدم قطع میشد اما ایندفعه از روز چهار سیکلم درد نوک سینم شروع شد جوری که حتی نمیتونم لمسش کنم

2738
آخرین ماموگرافیت برا کی بوده؟ حتما باید بری دکتر.چون سابقه فیبروکیستیک داری.هرگونه تغییر رو باید جد ...

سونوگرافی داشتم فهمیدم فیبرو کیستیکم مربوط به هفته اول مهر ماه بود 

نه هیچی دکتر نداد با این فیبرو کیستیکم اولین باره دردم از اول سیکلم شروع میشه من فقط چند روز مونده ب ...

ماهایی که کیست داریم باید ویتامین ای بخوریم 

دکترت کیه؟ تهرانی ؟ 

My way or 👉🏼 Highway 
ماهایی که کیست داریم باید ویتامین ای بخوریم  دکترت کیه؟ تهرانی ؟

اره تهرانم...درد شدید تخمدان داشتم اورژانسی رفتم بیمارستانو فهمیدم کیست تخمدانم پاره شده اونجا مامانم به دکتره گفت جدیدا زیر بغلش هم درد میکنه که سونو دادم فهمیدم فیبرو کیستیکم....

سونوگرافی داشتم فهمیدم فیبرو کیستیکم مربوط به هفته اول مهر ماه بود 

حتما ماموگرافی باید بری.دکترت برات تجویز نکرد؟

دوستم حتی ام آر آی داد.چند سالته؟به نظرم حتما پیگیری کن

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
اره تهرانم...درد شدید تخمدان داشتم اورژانسی رفتم بیمارستانو فهمیدم کیست تخمدانم پاره شده اونجا مامان ...

برو پیش لعبت گرانپایه یبار منو عمل کرده کارش عالیه 

ولی نگران نشو هیچی نیست 

خواستی شمارشو میدم 

My way or 👉🏼 Highway 
حتما ماموگرافی باید بری.دکترت برات تجویز نکرد؟ دوستم حتی ام آر آی داد.چند سالته؟به نظرم حتما پیگیری ...

20 سالمه سابقه کیست سینه ارثی هم نداریم من اولین نفرم...فعلا کیست ندارم اما مستعد کیست سازیه سینه هام مخصوصا سینه چپم

2706