2737
2739
عنوان

سل فری

554 بازدید | 25 پست

سلام خانما کسی تا حالا آزمایش خون سل فری داده؟بیمه تکمیلی قبول میکنه؟من 25 سالمه با همسرم فامیل نیستم سابقه سندروم داوون نداریم اما دکترم گفت اینو بدی آزمایش مطمئنیه

قضاوت نکنیم!

همینجوری بی دلیل؟آزمایش غربالگری مرحله اولت مشکوکه مگه؟

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش مسخره بازیه دکتر منم بااینکه سونووازمایشم تو ریسک کم بود و خوب بود گفت این آزمایشوبده من نمیخواستم میدونستم چیزی نیست ولی شوهرم مجبورم کرد بریم ازمایش

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
2731

فک کنم بیمه تا ۲۵درصدشو بده دقیق نمیدونم بازم از خود بیمه بپرس

آزمایشش تقریبا یک و هشتصد هست حالا من از یکی شنیدم پونصد شو بیمه داده ولی نمی‌دونم دقیقا یادم نیست بازم بپرس

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
همینجوری بی دلیل؟آزمایش غربالگری مرحله اولت مشکوکه مگه؟

نه هنوز ندادم گفت شنبه برو سونو بعد فرداش آزمایشگاه خون و سل فری.خیلی گرون میشه واقعا اگه بیمه نده ک افتضاحه اما میترسم خدا نکرده با غربالگری نقص بچه مشخص نشه بعد فردا روزی پشیمون شم 

قضاوت نکنیم!
2738
بنظرت من بدم؟چقدر هزینش شد؟هزینه سونو و آزمایشت چی؟

سونوشد۳۵۰ دکتر صدری رفتم آزمایشم نزدیک ۲۰۰شد و هزینه این آزمایش تو آزمایشگاه نیلو شد ۱و۶۰۰ سونووازمایش نرفتی هنوز؟

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
سونوشد۳۵۰ دکتر صدری رفتم آزمایشم نزدیک ۲۰۰شد و هزینه این آزمایش تو آزمایشگاه نیلو شد ۱و۶۰۰ سونووازما ...

نه هنوز سونو و آزمایش نرفتم شنبه باید برم.نمیدونم،اگه بیمه قبول نکنه احتمالا نمیرم خیلی گرونه 

قضاوت نکنیم!
2706