2737
2734
خیلی ها شهرت دارن زن ندارن اونام خواستگار دارن؟

اره مثلا گلزار

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفاش تو کتم نمیرفت 

مگه میشه یه مرد ۳۰ سالش باشه یک بار هم عاشق نشده باشه ها 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
خیلی ها شهرت دارن زن ندارن اونام خواستگار دارن؟

آررره. محمدرضا گلزار

حالا اینارو ما میدونیم‌ بعضی از دخترهارو که میشناسی به خاطر پول میرن از یارو خواستگاری میکنن

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 

نگفت بنده خدا مدیری گفت

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
حرفاش تو کتم نمیرفت  مگه میشه یه مرد ۳۰ سالش باشه یک بار هم عاشق نشده باشه ها

نع ديگه بعضيا بهش ميگن سوءتفاهم بوده عشق نبوده 😂واسه همينه ميگن عاشق نشديم 😑😑😑

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2738

برام جالب که دختر با پدر و مادرش میره خواستگاری پسر واقعا برام عجیبن خصوصا وقتی با پدر و مادر خودم مقایسه میکنم😅

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
نه مدیری گفت شنیدم خواستگار زیاد داری اونم قرمز شد و تایید کرد

خااااااک  برسر خودشیفتش خخخخ  تبلیغات رکسونا هم میاد ولی سعید معروف خیلی سنگین رنگین تره خوشم میاد فرهاد ظریفم خوبه بی شیله پیلس

یکی هست مهدی مهدوی زنش خیلی دافی میزنه 

به اسم هستی شریف  اونو میاورد که خیلی سرصدا میشد

این محمد موسوی از وقتی نوجوانان جوانان ملی بود میشناسم از اول مشخص بود خیلی موفق میشه 

2706