2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهندس عمرانم حسابه؟؟؟😁یا فقط بساز بفروش؟

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
مهندس عمرانم حسابه؟؟؟😁یا فقط بساز بفروش؟

منظورم كاره ازاده نه كار تو شركت چون اون تايم و حقوق ثابت داره 

من همسرم رشتش عمران ولي كارش ساخت و سازه 

١ درصد فك كنين سركاريه!

در امد بد نیست عزیزم

پول توش هست ولی اول کار در واقع نمی دونم چه جوری بگم 

ساختمون که اخراش میرسه یا داره تموم میشه یهو خیلی فشار اقتصادی هست چون پول خوره داره ریزه کاری هاش بیشتر و پول خور تره اون موقع ادم خالی میشه 

سخت هست بله چون استرس داره گاهی شبا هم دیر میاد یا نمیاد

استرس هم تو بعضی کاراش زیاده مثلا بتن ریزی یا مخصوصا گود برداری که دارن خیلی استرس زاست و همش اعصابش تو همه و فکرش مشغوله تا تموم بشه 

کارگر هم خیلی سرو کله زدن باهاش سخته چون کار نمیکنن از کار میزنن هر کاری رو چند بار باید بهشون گفت یا مثلا اگه بالا سرشون نباشی گند کاری میکنن دوباره کاری میشه باید خراب کنن دوباره مثلا اب بکشن یا برق یا دیوارو خراب کنن بسازن کلا باید بالا سرشون باشه که خراب کاری نکنن 

ولشونم کنی همش یا پای ناسشونن یا تلویزیون دیدنشون یا دیگه جدیدا تلگ رام 

روزای تعطیل اگه کار سخت نداشته باشه یا خاص نباشه بله خونست بستگی داره مشرکت در ساخت باشه یا خودش بخواد بسازه یا پروژه ای کنتراتی کار رو بگیره هم پولش فرق داره هم استرسش هم میزان اومدن خونش

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2738

من شوهرم تو کار ساخت وساز نیست ولی یه چند وقتیه تو بنگاهها دنبال خونس .میگه کلا ساخت وساز رکوده و میگن هیچ سودی توش نمونده برا چی یعالمه خرج کنن وبسازن خریدار نداره😔😔😔😔

سوالت خیلی کلیه آخه...درآمد و ساعت کار و همه چی به پروژه ای که در دست داره بستگی داره

شوهر من انبوه ساز هست درباره درآمدش صحبتی نمیکنم 

درباره ساعت کار مراحل خاصی از،پروژه تا صبح هم خونه نمیاد مثلا برای بتن ریزی 

برای نازک کاری روزی یه ساعت هم به زور سر میزنه زیردستاش کار رو.کنترل میکنن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها نامزد من کارش تاسیساته خیلیم حرفه ای و قیمت خوب میگیره وضع مالیمون خیلی داغونه چند ساله نمیتونیم شروع کنیم زندگیمونو اگه تونستید یه لطفی به ما کنید کاری بود یاد منم بیفتید خدا خیرتون بده

لطفا درخواست دوستی ندید
در امد بد نیست عزیزم پول توش هست ولی اول کار در واقع نمی دونم چه جوری بگم  ساختمون که اخراش م ...

ممنون كه خوب توضيح دادي بله واقعا سخته من همسرم خودش داره ميشازه و دقيقا اخراش خيييلي پول خرج ميشه و بديش اينه تا كاره بعدي پيدا شه دوباره فاصله ميفته و همسرم روزاي تعطيلم خونه نيست و شباي گود برداري واقعا استرسش زياده 

١ درصد فك كنين سركاريه!
سوالت خیلی کلیه آخه...درآمد و ساعت کار و همه چی به پروژه ای که در دست داره بستگی داره شوهر من انبوه ...

نه هميره من شخصي سازي داره و البته با برادرش شريكه با هم يه خونه ميخرن و شروع به ساخت ميكنن 

١ درصد فك كنين سركاريه!

عزیزم خوب طولانی بود داشتم مینوشتم ببخشید دیر شد   

البته دوران دولت های قبل خیلییییییییی خیلیییییی اوضاع مالی بهتر بود اینجوری کار نخوابیده بود مثلا در سال شاید دو یا سه تا کار ساخت داشتن الان رکود کرده و اصلا زیاد توش پول نیست مگه خیلی زرنگ باشه از وقتی دولت عوض شده ساختمان سازی و کلا کار ازاد رکود داشته به جاش حقوق بگیران دولت در رفاه ترن با اینکه کارشون کمتره 

پنجشنبه که تعطیلا 

شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح تا 4 کار میکنند و همونم یا دیر میرن یا نمیرن یا نمازن یا نهارن یا ........

اضافه کاری هم که زیاد میگیرن 

حقوق و مزایا و سنوات و بن تخفیف و خونه ویلایی همه جای کشور و خدمات رایگان هم که زیاد دارن 

کلا نونشون بیشتر تو روغنه 

البته همه کارمندا نه ها اونایی که اطراف من هستن که اینجوری ان و من میبینم چه حقوقایی میگیرن پشت میزم میشینن هیچ کاری هم نمیکنن همش هم دارن خدمات رایگان میگیرن

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706