2733
2734

عزيزم اوريفليم اصل تو ايران نمياد 

تو ايران همه اجناس فيك و تقلبيه كه فروشنده هاي مجازي ميفروشن و بسيار خطرناك هم هست 

تو سايت اوريفليم بريد متوجه ميشيد تفاوتش 

نیلا دختر ناز من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من مهین فرزانه مشاور پوست و فروشنده محصولات اوریفلیم هستم و چهار سال هست مشغول به اینکار هستم .

در جواب دوست عزیز که اطلاعاتشون در مورد محصولات کامل نیست عرض کنم که 

محصولات اوریفلیم به طور کامل وارد ایران میشه . به صورت زمینی و با ماشین های باربر . محصولات اوریفلیم سوئد از کشورهای مختلفی خریداری میشه و به اون کشورها از طریق شرکت سوئد ارسال میشه . به دلیل اینکه با ایران همکاری نداره مثل خیلی از شرکتهای معتبر جهانی که ایران رو به رسمیت نمیشناسه و این خاص اوریفلیم نیست . در نتیجه کسانی که در ایران زندگی می کنند برای همکاری و دریافت محصولات گیاهی اوریفلیم باید از طریق کشورهای دیگه اقدام به ثبت نام و دریافت کالا کنند .

به عنوان مثال خود من از طریق کشور ارمنستان با اوریفلیم کار میکنم . انبار دوستان ایرانی ما در ارمنستان هست که کشور سوئد محصولات سفارش داده شده توسط ما ( با کد ارمنستان) به انبار ارمنی میفرسته از اونجا بارگیری میشه به تهران میاد و بعد هم بین تمامی مشاوران در سراسر کشور توسط مشاور ارشد فرستاده میشه . 

در تهران و بازارهای فروش محصولات سیاه . اجناس تاریخ گذشته و تقلبی اوریفلیم به وفور وجود داره . اما منی که چهار سال مشغول به انجام این کار هستم و مشتری های ثابت و راضی خودم رو دارم هرگز کار خودم رو خراب نمی کنم و از این بازارهای ایرانی خرید نمی کنم چون کیفیت کار و داشتن مشتری چهار ساله برام با ارزشتر از داشتن مشتری لحظه ای و فراری دادن اونه .

من تمامی محصولاتی که سفارش میدم رو الان دارم و اگه دوست داشتید میتونم عکس تمام محصولاتم با کد و تاریخ تولید و انقضا براتون بفرستم و آدرس سایت رو هم میزارم و مقایسه کنید ببینید تفاوتی وجود داره یا نه !!!!

https://am.oriflame.com/

این سایت ارمنی هست که من از طریق اون با کد ارمنی کالاهای سفارش مشتری رو ثبت می کنم 

https://t.me/joinchat/DCTSAA6svZ2Z8f8gFFb5cw

اینم لینک مربوط به گروه مشتریان و تجربیات اونا در  استفاده از محصولات اوریفلیم 

فکر کنم میتونه کمکتون کنه . چون مشتری ها بی طرف هستن و تجربه شخصیشون رو از خرید اونجا عنوان می کنند 

اینم ادرس کانالم هست که خودم فروشنده لوازم آرایشی و بهداشتی در بندرعباس هستم

از اشنایی با شما دوستان هم خوشحالم 

09384167178
2728

در خصوص کرم پودر و پرایمر هم خدمتتون عرض کنم که بهترین پرایمر اوریفلیم پرایمر جوردانی اوریفلیم هست که تا حالا من زیاد ازش فروش داشتم و خدا رو شکر راضی بودن 

کرم پودر هم باید اگه پوستتون چرب هست از مات ولوت د وان 

و اگه خشک هست کرم پودرهای جوردانی رو استفاده کنید 

mahinoriflame@

09384167178

سلام 

من هم مشاور فروش هستم ، کل محصولات اوریفلیم دارای هولوگرام هستن و توی سایت میتونید از اصل بودن محصولتون مطمئن بشید.  

الان همه چیز توی بازار هم اصلش وجود داره ، هم فیکش.  خودمون باید حواسمونو جمع کنیم.  اگر چیزی خواستید در خدمتم.  t.me/oriflaim_eli  لینک کانالم هست. 

بنده مشاور اوریفلیم هستم . اوریفلیم برند دوم جهان هست محصولاتش عالی و تخفیف های خوبی داره  .بهتون مشاوره میدم و متناسب با پوستتون و مشکلتون بهتون محصولات رو معرفی میکنم و سفارشاتتون رو هر جای ایران باشید با پست بهتون میرسونم

کاتالوگ ۱۲ تازه شروع شده تخفیفات خوبی داره . سریعتر عضو کانال بشید و سفارشتون رو ثبت کنید

@oriflame_showe

2738

با سلام .

بنده مشاور اوریفلیم هستم . اوریفلیم دومین برند برتر جهان در سالهای متوالی هست .محصولاتش با پایه ی گیاهی و بدون مواد شیمیایی و سرب و مواد مضر دیگر هست و تخفیفات بسیار خوبی داره . سالهاست هم خودم و هم بسیاری از دوستان و نزدیکان از محصولات آرایشی و زیبایی و بهداشتی و درمانی اوریفلیم استفاده کردیم و کاملا راضی بودیم و هستیم.در مورد مشکلات پوستی میتونم راهنماییتون کنم و محصول متناسب رو بهتون معرفی کنم.

هر ۲۱ روز کاتالوگ جدید میاد.در حال حاضر کاتالوگ ۱۷ رو سفارش میگیریم که به مناسبت کریسمس تخفیفات فوق العاده ای داره.سریعتر عضو کانال بشید و سفارشتون رو ثبت کنید.۰۹۰۱۱۰۲۴۱۴۶

https://t.me/oriflameshirazboushehr

قیمتها بسیار عالی است با توجه به قیمت سرسام آور لوازم آرایشی و بهداشتی این روزها واقعا به صرفه هست. 

ضمنا هدایا 🎁🎁🎁🎁و اکسیوری های عالی و شگفت انگیزی همچون عطر و ادکلن برای ولنتاین❤️❤️ در انتظار شماست برای عزیزانتان.

هرجای ایران زمین باشید به دستتان خواهیم رساند.۰۹۰۱۱۰۲۴۱۴۶

https://t.me/oriflameshirazboushehr

افتخار ما تداوم خرید مشتریان ماست...