2737
2734
عنوان

فقط اریشگرهای حرفه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 51 پست
ميكم برا. بوست مختلط من فقط ضدافتاب فاقد جربي ميزنم كافيه اصلا ارايش نميكنم

عزیزم برا قسمت چرب صورت فاقد چربی بزن 

برا قسمت خشک صورت  با چربی بزن    

چون باعث میشه قسمت خشک صورت زود چروک بیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاقبلش مرطوب کننده بزن کم

نظرت چیه راجع ب آرایشگری

من میخام برم فنی حرفه ای یاد بگیرم

بنظرت خوبه یا نه

هم علاقه زیاد دارم هم ب فکر درآمد ش هستم هم خیلی بیکارم دنبال ی کار زنونه میگردم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
😁نمیفهمم چی نوشتی

ميرم خونه مينويسم 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2740
نظرت چیه راجع ب آرایشگری من میخام برم فنی حرفه ای یاد بگیرم بنظرت خوبه یا نه هم علاقه زیاد دارم ه ...

عزیزم پشت کار فراوانی میخواد بیاید اولش خیلی کار کنی تا مشتری جذب کنی کار بسیار عالیه فقط نظم تو کارت مهمه اگه واقعا علاقه داری برو چون در آمد خوبی داره ...باید دلتو بزنی به دریا همش کار همش کار

نظرت چیه راجع ب آرایشگری من میخام برم فنی حرفه ای یاد بگیرم بنظرت خوبه یا نه هم علاقه زیاد دارم ه ...

تو خود فنی حرفه ای نوچ      اموزشگاه که تردد بالایی دارن برو  اونم مدرک فنی حرفه اییه