2737
2734
عنوان

خانومای باردار و با تجربه😢 .. لطفاااا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 39 پست
وای عزیزم هفته ۶ که خیلی زوده برای قلب مخصوصا اگه سونو شکمی بوده.  شما همونی که گفتی خواهرت خب ...

اره همونم 😁

عه زوده ؟؟؟ اره سنو شکمی بود 😢

پس چرا دکتر چیزی نگفت فقط بلدن پول بچاپن

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
منم هنوز سونو نرفتم. هفته پیش دکتر برام نوشت ولی من نرفتم هنوز ...

اره بابا زود نرو 

من امروز ٢٠٠ خرج کردم هیچ و پوچ شد 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم نگرانی واسه کوچولوت اصلا خوب نیست

چشم مرسی 😍

راستش تجربه نداشتم و واقعا اطلاعاتم در این مورد خیلی پایینه 

گریه دست خودم نیست 

بازم خداروشکر ک شماها هستین

2728
اره همونم 😁 عه زوده ؟؟؟ اره سنو شکمی بود 😢 پس چرا دکتر چیزی نگفت فقط بلدن پول بچاپن

برا همینه که میگن هفته ی ۸ به بعد برین سونو که این همه استرس نکشی. یکی از کاربرای همینجا میگفت دکترم پروفسوره و گفته سونو زیر یازده هفته، برای مادر بارداری که هیچ مشکلی مثل لکه بینی و اینا نداره ،اصلا لزومی نداره

اروم باش عزیرم ایشاللا دفعه ی بعد که رفتی صدای قلبش هم میشنوی.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
یک ماه دیگه میشم هفته چند؟ 😥😥😥

یک ماه ۴تا هفته داره دیگه.به علاوه هفته الانت کن😊منتها واس سونو قلب دوهفته دیگه برو 

دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍
یک ماه ۴تا هفته داره دیگه.به علاوه هفته الانت کن😊منتها واس سونو قلب دوهفته دیگه برو 

ای جان مرسی 😍

راستی عزیزم اخه هنوز بچه نیست چطوری قلب هست 😔

یععنی تا دوهفته بچه معلوم میشه ؟؟

2740
برا همینه که میگن هفته ی ۸ به بعد برین سونو که این همه استرس نکشی. یکی از کاربرای همینجا میگفت دکترم ...

ایشالله عزیزم 

واقعا راست گفته 

خیلی علائم دارم ... تهوع و احساس سنگینی زیر دلم 

ولی امروز بدجور حالم گرفته شد 

کاش عجله نمیکردم