2410
2553

رفتم برای سنو گرافی

ببینید اینایی ک گفته ‌طبیعیه 

میترسم بارداری پوچ باشه 😢😢😢

رحم داری ابعاد نرمال است . یک ساک حاملگی با مارژین نرمال و به اندازه ١٩*7 م م. داخل کاویته رحمی دیده میشود که فاقد .F.N و یا .Y.S اولیه میباشد . با توجه به زمان LMP (هفته ۶) و عدم رویت Fetal Node. و Yelk sac در داخل آن  Blighted ovum مطرح و

آدنکسها نمای نرمال دارد 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

چرا داخلش بچه نیست 

اشکم بند نمیاد 

تروخدا اگه بلد هستین کمک کنید 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون زود رفتی.نترس دوهفتع دیگ برو نی نی ام داخلش مشاهده میشه عزیزم

یعنی بعدا بچه تشکیل میشه ؟؟😢😢😢

همونجا که سونو دادی نپرسیدی از دکتره

سرش شلوغ بود جوابمو نداد ‌😭

2714
فعلا زوده،ده روز دیگه مجدد برو سونو ایشالا هم جنین تشکیل شده هم قلب

برای ماه دیگه وقت زده 😢

به نظرم نرماله سونوگرافیت نوشته ساک حاملگی دیده شده که

بچه داخلش نیست چرا 😭😭

عزیزم من هفته 5 رفتم حتی ساک هم مشاهده نشد تازه بهم گفتن خارج رحمیه ولی الان دخملم داله بازی میکنه تو دلم بد به دلت راه نده زود رفتی سونو .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
بچه داخلش نیست چرا 😭😭

عزیزم بچه که فورا دیده نمیشه بچه شش هفته ای میدونی چقد کوچیکه؟اگه خدایی نکرده مشکلی داشتی واسه ماه بعد نوبت نمیداد که میگفت زودتر بری

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
2706