2733
2734
عنوان

چندروزه حس میکنم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 89 پست
واسع مردا خيلي مهمه رابطه جنسي برعكس ما زنا ك واسمون مهرومحبت مهمه

خوب یکمم وضعیت مالی وضعیت اعصابش رو درک کنه

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
میفهمم وقتی شرایط زندگی اینجوری داره پیش میره باید تحمل کنه  درسته  هرچند ادم دلش نخواد ...

هیییی خدا فقط میخام بمیرم

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حب خودت پيشگيري كن ربطي ب اون نداره فقط  متولد ٧٧ هستي ي بچه هم داري چقد زود خودتو ب دردسر ان ...

عزیزم با کاربری قبلیم بود تاپیک هام خیلیا منو میشناسن شاید خودتم بشناسی کاربر لیدی هستم همونکه یه ماه پیش رفتم قهر

دقیقا حرفی که من زدم گفتم من یه بچه 2 ساله دارم شوهرم رعایت نمیکنه و میگه بزار بچه دار بشیم چی میشه ...

سعی میکنم برم

2728
به قول خودت میگی روانیه پس ناراحت نباش از آدم روانی چه توقعی داری 😕😕😕

اخه دلم برای خودم و بچم میسوزه دارم میمیرم

عزیزم با کاربری قبلیم بود تاپیک هام خیلیا منو میشناسن شاید خودتم بشناسی کاربر لیدی هستم همونکه یه ما ...

اها ليدي يادمه ي چيز ديگه بگو شايد يادم اومد ذهنم در گير شد برا چي رفتي قهر

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
اها ليدي يادمه ي چيز ديگه بگو شايد يادم اومد ذهنم در گير شد برا چي رفتي قهر

شوهرم کتکم زده بود ازدواج دومم بود از اصفهان منو فرستاد گرگان😢😢

شوهرم کتکم زده بود ازدواج دومم بود از اصفهان منو فرستاد گرگان😢😢

نميدونم يادم نيست الان نوشتي بارداري بعد نوشتي قرص ميخوري و بي بي گذاشتي منفي 

بارداري يا ميترسي باشي؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740
نميدونم يادم نيست الان نوشتي بارداري بعد نوشتي قرص ميخوري و بي بي گذاشتي منفي  بارداري يا ميتر ...

ببین یه ماه قرص باشه میخورم نباشه نمیتونم تهیه کنم اینجوریم بعد این ماه پریودم خوب نشد اصلا عقب افتاد فقط لکه بود ترسیدم بی بی چک اورد شوهرم اونم نمیدونم خراب بود چی بود فقط هاله چیزی مشخص نبود از دیروز سینم ناجور درد میکرد گفتم حاملم امروز دوباره بی بی زدم منفیه شوهرم قهر کرده زیاد بی بی چک میخری و اینا شک کرده مثلا

ببین یه ماه قرص باشه میخورم نباشه نمیتونم تهیه کنم اینجوریم بعد این ماه پریودم خوب نشد اصلا عقب افتا ...

واي خب دختر ي بار برو ب اندازه كافي قرص بخر ك داشته باشي و بي بي

يا بري مركز بهداشت كمك بگيري

ازمايش بايد بدي همش استرس بچه داشته باشي با اين سن كم داغون ميشي

مواظب خودت باش

و سعي كن حداقل روزهايي ك احتمال باوري زياد هست نذاري نزديكت بشه بهانه بيار يا مصلحتي قهر كن

واي خب دختر ي بار برو ب اندازه كافي قرص بخر ك داشته باشي و بي بي يا بري مركز بهداشت كمك بگيري ازما ...

من یه شهر غریبم دور از خونواده ام پیش خونوادم بودم کاملا دسترسی ب همه جا داشتم میرفتم قرص میگرفتم الان بخاطر شغلش اومدیم یه شهر دیگه خودشهرم نه شهرکش اینجام عین شهر مردگان میمونه ن کسی میاد بیرون ن هیج دوستی هیچی دوماهه اومدم هر روز میگم ببر مرکز بهداشت نمیبره خسته ام کرده 

من یه شهر غریبم دور از خونواده ام پیش خونوادم بودم کاملا دسترسی ب همه جا داشتم میرفتم قرص میگرفتم ال ...

خانوادت نميان سر بزنن ك همه چيز برات بيارن؟  

خانوادت نميان سر بزنن ك همه چيز برات بيارن؟    

اونا گرگان من اصفهان اخلاق شوهرمم میدونن گنده ۲روز خوبه بقیش جنگ و دعوا نه اصلا نمیان

اونا گرگان من اصفهان اخلاق شوهرمم میدونن گنده ۲روز خوبه بقیش جنگ و دعوا نه اصلا نمیان

ارسال با پست؟

سفارش اينترنتي از داروخانه يا با پيك برات بيارن؟ ديگه هر چي ب ذهنم رسيد گفتم  

ارسال با پست؟ سفارش اينترنتي از داروخانه يا با پيك برات بيارن؟ ديگه هر چي ب ذهنم رسيد گفتم   & ...

ممنون عزیزم تاحالا بهش فکر نکرده بودم

2706