2726
عنوان

چندروزه حس میکنم ....

862 بازدید | 89 پست

باردارم‌شوهر بیشعورم رعایت نمیکنه براش اینده و اینا فرق نداره فقط باید براش پس بندازی منم قرص میخورم چون حوصله ی بچه ندارم پسرم ۱۵ماهشه زیادم رابطه نداریم حالا من این ماه شک کردم بهش گفتم بی بی بیار یبار اورد خراب بود گفتم خرابه الانم باهم رفتیم بیرون خریدیم از وقتی اومده خونه قیافه گرفته ک بهم شک داره والا نگید چجور شکی خودمم نمیدونم میگه چرا اینقد تست میزنی😭😭😭

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

ولی من میدونم چ جور شکی

بخدا جات بودم برام میرف تو قیافه میرفتم میزدم تو گوشش ..این چ سوالیه😒😒😒😒😒😒😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا انقد اختلاف ؟

من کاربر لیدی هستم خیلی درددل کردم ازدواجم ب اجبار بوده و اینا

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

اغامن راه حل خاصی ندارم

فقط میتونم برات گوش شنوای خوبی باشم

حرف بزن بام تا یخورده انرژی منفیات بریزه بیرون

بیشتر بگو از حس الانت و شوهرت

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
اغامن راه حل خاصی ندارم فقط میتونم برات گوش شنوای خوبی باشم حرف بزن بام تا یخورده انرژی منفیات بری ...

الان شوهرم متنفرم دارم از بغض خفه میشم 

من کاربر لیدی هستم خیلی درددل کردم ازدواجم ب اجبار بوده و اینا

دوتا اکانت داری؟

هردوش الان فعالن؟

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
2706