2737
2734
عنوان

دختر ۲۱ساله وقت شوهر کردنشه؟

1281 بازدید | 106 پست

به نظرتون این سن مناسب ازدواجه؟باذکر دلیل خودتون چن سالگی رفتین زیر یه سقف؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مرسی

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بستگی به خودت داره. از نظر قانونی سن مناسبیه. ولی از نظر شرایط نمی دونم. میشناسم کسی رو که ۳۰ سالشه هنوز از لحاظ روانی آماده ازدواج نیست. باید دید چند چندی با خودت

She is everything I ever wanted.... 
2738

اره دیگه مناسبه 

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

بستگی به بلوغ فکریت داره عزیزم، بعضیا تو ۳۰ سالگی هم نباید ازدواج کنن

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)

من21سالم بود بچه هم داشتم بسیار راضیم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

من که تو 18سالگی عقد کردم فعلا عروسی نکردم. 

به نظرم سن ازدواج دختر18تا23

پسر هم23تا30

خیلی دوست دارم زودتر عروسیمونو بگیریم ولی یه مشکلاتی هست 😢😢😢😢.                             میشه برامون دعا کنید؟؟؟؟؟ 🙃      

زیر ۲۵رو بجه بازی میدونم 

نمونش رو تو همین سایت داریم 

ولی در کل من دختر داشته باشم زیر ۲۸اجازه نمیدم

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2706