2733
2739

بقیه چه کارایی براتون کردن که خیلی خوشحال شدین؟ خود من یکی از بهترین لطف ها این بود که خواهر شوهرم روز عروسی یکی از فامیلاشون وایساد و من و دو سه ساعت آرایش کرد،با این که خودش دیرش شد و نرسید آرایش بکنه.دوست دارم بهم کمک کنیم که ماهم بقیه رو خوشحال کنیم چون فقط همینا برای آدم میمونه😊

والا چیزی ک یادم میاد اینه هرجا برم مامانم بنده خدا بچه و نگهمیداره تا بیام

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

كادوي تولد ١٨سالگيم از طرف مامانم كه ماشين بود خيلي خوشحالم كرد با سرويسي كه همسرم تو بيمارستان بهم داد واسه تولد دخترم تو اون شرايط خيلي دلچسب بود

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

یه بار تازه عروس بودم میخواستم مهمونی بدم خیلی بلدنبودم خواهرشوهرم ببشترکاراموکرد

ولی بعدش چنان تومهمونی هاش ازم کارکشیدنگوونپرس🤣🤣🤣

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
2738
ی بار خاب موندم و نرفتم سر جلسه امتحان..‌استاد خودش بهم نمره داد گف عبی نداره

وای چه خوب،منم دانشگاه شهر دیگه میرفتم یکی از استادامون گفت برای امتحان عملی بت نمره کامل میدم نیا.چون امتحانمون افتاده بود توی تابستون و من تابستونا خوابگاه نمیگرفتم

اخریش رو یادمه همین امروز بود از دست بابام سر موضوعی عصبانی شدم زنگ زدم خیلی بد باهاش صحبت کردم خیلیم گریه کردم . بابام از مدرسه بلند شد اومد خونه حسابی نازم کرد و معذرت خواست این قدر تو بغلش بودم تا اروم شدم . الان از حرفام پشیمونم فداش بشم اصلا به روم نیاورد.

2706