2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معمولا چقدر بيشتر ميگيرن ؟قيمّتش زيادة؟

من ميخواستم بگيرم گفت ٥٠ تومن بيشتر بايد بدم

در ضمن فيلم خاصى نيستا همونايى كه تو خودت اونجا تو سونو ميبينى همونو ميريزه تو سى دى ميده بهت

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞
من ميخواستم بگيرم گفت ٥٠ تومن بيشتر بايد بدم در ضمن فيلم خاصى نيستا همونايى كه تو خودت اونجا تو سون ...

اهان 

فك كنم فقط براي تعيين جنسيت ك بچه رشد كرده و مشخصة ارزش داشته باشه 

اهان  فك كنم فقط براي تعيين جنسيت ك بچه رشد كرده و مشخصة ارزش داشته باشه

اون موقع هم بچه بزرگه چيزى مشخص نيس معمولا

واس فيلم بايد برى سونو ٣ بعدى كه هزينش بالاى ٤٠٠ تومنه

2738
اون موقع هم بچه بزرگه چيزى مشخص نيس معمولا واس فيلم بايد برى سونو ٣ بعدى كه هزينش بالاى ٤٠٠ تومنه

من بيشتر واسه صداي قلبش دوست دارم داشته باشم خوب فيلم  هم ي يادگاريه اگر ي دونه باشه خوبه  

من بيشتر واسه صداي قلبش دوست دارم داشته باشم خوب فيلم  هم ي يادگاريه اگر ي دونه باشه خوبه  ...

همسرتم ببر داخل خودش از رو مانيتور فيلم بگيره با گوشى

ما اين كارو كرديم

من بيشتر واسه صداي قلبش دوست دارم داشته باشم خوب فيلم  هم ي يادگاريه اگر ي دونه باشه خوبه  ...

توی سی دی هایی که من گرفتم صدا نیست

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
اااا بدون صدا ك فايده نداره 

دو تا سی دی ها رو چک کردم

نه ان تی صدا داره 

نه سی دی مربوط به آنومالی 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم