2733
2734
عنوان

دلمان خنکید

1342 بازدید | 68 پست

پریروز از شوهرم خواستم بره برام یه چیزی بخره گفت: نمیتونم هوا سرده و خودت برو !

خیلی بهم برخورد.

گفتم :اصلا نخواست

بعد داشت زر میزد

گفتم: میتونی که لال شی!

گفت: حالا که اینطور میرفتمم نمیرم اصلا به یه ورم!

گفتم: به جهنم نرو! 

خیلی دلم شکست شامم نخوردم

تا امروز😁😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

😲

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرما بدی خورده خیلی حالش بده

گفت :میری برام ژلوفن بخری ؟

گفتم: نمیتونم هوا سرده😁

گفت: خانمم لطفا حالم بده!

گفتم: به یه ورم که حالت بده به من چه!

ای دلم خنک شددددددددد😌😌😌😌 

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2731

واقعا خیلیا زندگی زناشویی واسشون خیلی زوده😕

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝
چه بچه گانه

بچگانه نیست من به خاطرش این همه بدبختی و تحقیر و تحمل میکنم حالا یه خواسته کوچیکمو اونطوری گفت خوب ادم دلش میشکنه

2740

جدی ک نمیگی ؟ 😮

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
سرما بدی خورده خیلی حالش بده گفت :میری برام ژلوفن بخری ؟ گفتم: نمیتونم هوا سرده😁 گفت: خانمم لطفا ...

یکم دلم سوزید😐

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
الان مریضه فرصت مناسبی برای تلافی نیست بنظرم گناه داره 

منم مریض بودم بخدا تازه امروز یکم حالم خوب شده☹

2706