2737
2734
عنوان

آزمایش سوزن وادرار

815 بازدید | 10 پست

خانوما من شنیدم ک سوزن تمیزرو ۲۴ساعت بزارین توادرار اگ زنگ زد وتغییرکردیا سیاه شدبچه دختره اگ هیچ تغییری نکرد یعنی عین اولش بودبچه پسره.درسته ک میگن صددرصده ودرسته.کسایی ک جنسیت بچشون مشخصه میشه امتحان کنیداطلاع بدید..

تعداد رای : 0
نظرسنجی
.
0
0%
.
0
0%
خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا الان که باید جنسیت بچتون مشخص باشه

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
2738

حالا ک میگن راسته بیایدهمه امتحان کنیدبعدا ک سونودادین مشخص شد بیاین بگین ک حداقل به یه روش صحیح برسیم.آخه نزدیک هشت نفر همون لحظه امتحان میکنن دقیقا اونا ک دخترن زنگ زده اونا ک پسربود نه..آدرس تاپیک ش ندارم براتون بزارم

حالا ک میگن راسته بیایدهمه امتحان کنیدبعدا ک سونودادین مشخص شد بیاین بگین ک حداقل به یه روش صحیح برس ...

من گزاشتم تو ادرار سیاه شد جنسیتشو نمیدونم مامانمم گزاشت سیاه شد از همون جنس سوزن درحالیکه مامانم اصلا باردارنیس

من گزاشتم تو ادرار سیاه شد جنسیتشو نمیدونم مامانمم گزاشت سیاه شد از همون جنس سوزن درحالیکه مامانم اص ...

اونوقت جنسیت بچم مشخص نبود.یادمه سوزن برای من تغییرنکرد.برای من درست بود بچم پسره