2737
2734
عنوان

حرکات‌‌‌بچه

178 بازدید | 19 پست

هفته ۳۴ هستم گاهی بچم‌تکون‌میخوره انگار پوستم میخاد پاره بشه 

حالت بچم عرضی هست 

رفتم‌دکتر  بهم‌گفت بچت تو شکمت علاوه بر لگد زدن قل میخوره 😆

کسی همچین تجربه داره؟

گل پسرم رادین❤️🌷
ای جووونم قل میخوره خخخ،وااای چ شری بشه‍ این بچه خدا ب دادت برسه،من تجربشو ندارم

😂وای‌نگو.‌ دکتر‌گفت دیگه جاش تنگ‌شده حالت عرضی مونده نمیدونه چیکار کنه نمیتونه خوب لگد بزنه 

گل پسرم رادین❤️🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیکارش داری بچمون ماشالله شیطونه،دوس داره قل بخوره،لگد بزنه،فوتبال بازی کنه😂😂😂

😁خدا کنه بچت قل بخوره بعد میفهمی چی میگم

شب به یک‌پهلو بشم‌قل میخوره میاد همونجا😆 نمیتونم بخوابم

گل پسرم رادین❤️🌷

کاش نی نی منم اینجوری بود 😫😪😪😪اصن تکون نمیخوره . هر روز صدبارمیمیرم و زنده میشم از نگرانی

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2738
😁خدا کنه بچت قل بخوره بعد میفهمی چی میگم شب به یک‌پهلو بشم‌قل میخوره میاد همونجا😆 نمیتونم بخوابم

فک کنم بچه من از این بچه هاییه ک خیلی خستس،چون منو باباش کاملا در حالت خوابیم😂😂😂،کافیه یه بالشت پیدا کنیم،سریع خواب میریم،بچمونم شیطون نمیشه قطعا،ژن خواب داره😁

پشت من...خدا بوده همیشه  
من که گاهی نشسته میخوابم😥

به خدا شرایطت خیلی بهتر از منه . حداقل خیالت راحته حالش خوبه

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

وای من هفتم پایین تر از شماس ۲۷ ام همچین میکنه چنان به پوستم فشار میاره میخواد پاره بشه از لگد زدن خسته شده بچم😀

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
به خدا شرایطت خیلی بهتر از منه . حداقل خیالت راحته حالش خوبه

انشاالله چیزیش نیست

خواهر من بچش کم‌تکون‌میخورد .

همش باید یکچیز شیرین میخورد تا اون‌تکون‌بخوره

تو ۹ ماه کارش بود دکتر رفتن 

بچه خسته بود همش خواب بود🤣

گل پسرم رادین❤️🌷
وای من هفتم پایین تر از شماس ۲۷ ام همچین میکنه چنان به پوستم فشار میاره میخواد پاره بشه از لگد زدن خ ...

😍اوخی خسته نشو یک روز دلت برا این

لحظه ها‌ تنگ‌میشه

گل پسرم رادین❤️🌷
2706