2737
2739

بچه ها هشت ماه سیپروترون کامپان  خودرم حالا میخوام اقدام کنم بنظرتون توی ماه اول میگیره؟ کسی تجربه داشته یا اطلاعاتی داره؟؟؟؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
سلام این چه نوع دارویی هست؟

😐😐ضدبارداری هست..😶😶😶

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ۳ ماه خوردم تو اقدامم ولی بهم متفورمینم داده که شروع کنم

همین قرص رو خوردید؟

بله

چرا داده بود بهت؟ الان چندوقته اقدامی؟

2738
من تنبلی تخمدان دارم.رفتم سونو کیست داشتم بهم سیپروترون داد

منمpco بودم هشت ماه خوردم الان میخوام اقدام کنم قرص لتروزول هم داده ولی میخوام اول بدون قرص اقدام کنم....بهمن ماه اقدامم شما چندماهه

الان ۷ ماهه تو اقدامم

من جوش صورت هم داشتم که الان خیلی خوب شده عالی شده

منمpco بودم هشت ماه خوردم الان میخوام اقدام کنم قرص لتروزول هم داده ولی میخوام اول بدون قرص اقدام کن ...

من تازه ۳ روزه قرصم تموم شده.گفت پریودت تموم شد متفورمین بخور

❤خدا جونم مراقب عشقم باش❤
من تازه ۳ روزه قرصم تموم شده.گفت پریودت تموم شد متفورمین بخور

بعد گفت از روز دهم پریودت تا بیستم یه شب درمیون نزدیکی کن و پاهاتو نیم ساعت بگیر بالا و دیگه بلند نشو تا صبح

بعد گفت از روز دهم پریودت تا بیستم یه شب درمیون نزدیکی کن و پاهاتو نیم ساعت بگیر بالا و دیگه بلند نش ...

دقیقا روزت مثل منه منم قرصم سه روزه تموم شده من سه شنبه پری میاد....به من از همون او متفورمین داده بودمن پرکاری تیرویید دارم لاغر هستم ولی بازم داد

شما روزی چندتا میخورید؟ دیگه بهت سونو نداد؟

دقیقا روزت مثل منه منم قرصم سه روزه تموم شده من سه شنبه پری میاد....به من از همون او متفورمین داده ب ...

نه سونو نداد.متفورمینم گفت بذار پریودت تموم شد بخور.هفته اول یدونه با صبحانه بعدش یکی با صبحانه یکی با شام تا سه ماه

2706