2733
2734
عنوان

مهد یا مادرشوهر

343 بازدید | 21 پست

سلام؛ من دخترم دو سال و نیمش شده از اول مهد گذاشتمش الان که دو سال و نیمش شده عملا نه شیرخشک می خواد نه پوشک عوض کردن نه از جیش گرفتن 

دخترم وقتی خونه مادرشوهرم میره وحشتناک بهش خوش میگذره و خیلی دوسش دارن

مادرشوهرم چند بار گفته که دخترتو بیار اینجا من نگهش می دارم البته از اول هم می گفت مهد نبر 

اینم بگم رابطمون با مادرشوهرم خوبه خداروشکر 

شوهرم بهم پیشنهاد داده دخترمون رو هر روز به جای مهد ببریم خونه مامانش شهریه مهد رو هم هر ماه به حسابش بریزیم که هم دخترمون بیشتر بهش خوش بگذره و راحت تر باشه هم ما معذب نباشیم

اما من نظرم اینه که هم دو روز تو هفته مهد رو بره که هم با بچه ها بازی کنه و تو جمع بچه ها باشه از طرفی سه روز هم خونه مادربزرگش باشه 

نظرتون چیه؟

اصلا موافقین که بچه رو پیش مادرشوهرم بزارم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من به دوتا مادربزرگاش بیشتر از خودم اعتماد دارم و روش زندگی و تربیتشون رو میپسندم و با خیال راحت میذارمش شما ببین خودت چطور صلاح میدونی بر اساس شناختی که داری

حال متکلم از کلامش پیداست
2740

ببین بستگی ب روش تربیتی و رفتاری مادر شوهرتون داره اگه قبولش دارین بذارین پیشش بمونه وگرنه همون مهد بهتره من با توجه ب چیزایی که از مادر شوهر دیدم ترجیح میدم بچه م در آینده مهد بذارم حتما شما هم تا حالا مادر شوهرتون شناختین

قطعا مهد اگه 2سال پیش می پرسیدی می گفتم بذار پیش مادرشوهرت و با همه مشکلاتش هم کنار بیا ولی الان هیچ لزومی نداره که زندگی آرومت رو پر تنش کنی و تربیت دخترت رو هم مشکل دار کنی. احتمال داره با این کار استقلالت بهم برریزه و این روابط خوب با مادر شوهرت هم دچار اختلال بشه.

واقعا توی این مسائل با روانشناس حرف بزن

تربیت بچه مهمترین. با ارزشترین و سخت ترین کار دنیاس...حیفه از آدم متخصص نپرسی.

اگه دوس داری دکتر هلاکویی فایلاش هست دانلود کن 

خیلی منطقی راهنمایی میکنه.

قدر مادرشوهرتون رو بدونيد 

مهد از جهت اينكه با همسالان خودش بزرگ ميشه بهتره ولي خب تو خونه از لحاظ عاطفي براي بچه بهتره به نظرم صبح تا ظهر تو مهد بزار و از ظهر مادرشوهرتون بچه رو از مهد بگيره و تا عصر نگه داره

2706