2737
2734
عنوان

پسرسه ماهم سیرنمیشه

326 بازدید | 49 پست

شیر دارم خودم ولی سیر نمیشه شیرخشک میدم ولی خیلی مصرفش بالاست هردوروز باید یه شیر خشک بگیرم اونم خارجی فقط سازگاره وگرون چی کمکی میتونم بهش بدم سه ماهش تکمیل شده وارد 4ماه شده 

💘عشق من پسرمه💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاللله چه خوش اشتهاس.

زنده باشه الهی.

الان جز شیر چیزی نباید بدیش. با متخصصش صحبت که یه شیر که سنگین تر باشه بدش.

اپتامیل معمولا خوبه

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
2728

فعلا هیچی همینارو باید بدی تا شش ماهش تکمیل بشه بعد کم کم غذا خور که بشه دیگه شیر خشک نمیخواد که البته اونم تا هشت ماه کاملش طول میکشه قشنگ یه سوپی فرنی چیزی بخوره سیر شه وگرنه اوایلش همش میریزه و بالا میده و نمیخوره وبازم شیر میخواد

کلا چهار ماهه دیگه باید تحمل کنی

تونستی ماه شش به بعد با مشورت پزشکش شیرخشکشو عوض کن ارزون تر بگیر

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

منم همين مشكلو داشتم خيلي هزينش بالا ميشد ولي مجبور بودم وگرنه همش گريه ميكرد صبر كردم افتاد به غذا الان خيلي راحت شدم خداروشكر

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨
2738

نوش جونش... بده بخوره هر چقدر دوس داره. پسر منم دقیقاً همینجوری بود... تا ۹ ماه کپلی بود اندازه ۱.۵ ساله ها وزن داشت... ولی پاگرفت وزنش اومد پایین...

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
2706