2733
2734
عنوان

کامپوزیت دندان های جلو

| مشاهده متن کامل بحث + 13946 بازدید | 81 پست
اره دوست منم ۶ تومن هزینه کرده ولی به نظرم خیلی افتزاح شده همه سفید عین سرامیک خیلی مصنوعیه

اره بعضیا خیلی سفید گچی میکنن

عین دماغ خوکی عملی که اولا مد شده بود ضایعس

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من میخوام همین بهمن ماه انجام بدم ولی اصلا نمیدونم کدوم راهو انتخاب کنم هزینشم معقول باشه😰

هزینش با بهترین مواد دونه ای ۶۰۰ تومنه ولی اگه تعداد بیشتر از دوتا باشه تخفیف میدیم

❤خدا جونم مراقب عشقم باش❤
2731
ما رنگ رو میدیم خود مراجعین انتخاب میکنن خودمون هم رنگای طبیعی رو پیشنهاد میدیم.دوس داشتی نمونه کاره ...

ببخشید یه سوال دارم اگه دندون بالا جلو باشه موقع خندیدن لثه ملوم بشه باید عمل کرد یا با ارتودنسی درست میشه ؟بعد اگه بخوام لمینت یا کامپوزیت کنم باید قبلش بگم که بیشتر ببرن داخل بعد لمینت خیلی جلو نباشه ؟ ممنون

من واسه اینکه دیده بودم کامپوزیت خیلی مصنوعیه دلم میخواد بیلیچینگ انجام بدم خوبه این راه، ؟ البته دن ...

نه عزیزم چرا مصنوعی اخه؟!ایدی تلگرامت رو بده من برات بفرستم ببین

هزینش با بهترین مواد دونه ای ۶۰۰ تومنه ولی اگه تعداد بیشتر از دوتا باشه تخفیف میدیم

میشه بگی اسم دکتر دندانپزشک چیه و آدرس مطب کجاست؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍
من واسه اینکه دیده بودم کامپوزیت خیلی مصنوعیه دلم میخواد بیلیچینگ انجام بدم خوبه این راه، ؟ البته دن ...

بنظر من بلیچ بهتر از کامپوزیته. چیز یبه دندون اضافه یا کم نمیکنه

ولی بهتره خونگیش و دکتر براتون تجویز کنه چون مدلی که تو مطب انجام میشه آسیبش بیشتره.

من دوستام انجام دادن

حساس هم نشد دندوناشون بعدش ژل فلوراید میذاری

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
ببخشید یه سوال دارم اگه دندون بالا جلو باشه موقع خندیدن لثه ملوم بشه باید عمل کرد یا با ارتودنسیس در ...

شما بهتره از متخصص ارتودنسی مشاوره بگیری.چون با لمینیت دندونتون جلوتر میاد.باید مشکل فکتون رو اول حل کنید

ببخشید یه سوال دارم اگه دندون بالا جلو باشه موقع خندیدن لثه ملوم بشه باید عمل کرد یا با ارتودنسی درس ...

البته بستگی داره که فکتون جلو باشه یا اینکه گامی اسمایل باشین.چون بعضی از گامی اسمایل هارو باید لیفت لثه و ونیر کامپوزیت ما درست میکنیم 

درسته که میگم میاد جلو دندونا من یک هفته ای هست انجام دادم

به ظرافت کار هم بستگی داره.و اینکه هرچی جنس مواد بهتر باشه میشه صخامت کمتری رو گذاشت روی دندون

البته بستگی داره که فکتون جلو باشه یا اینکه گامی اسمایل باشین.چون بعضی از گامی اسمایل هارو باید لیفت ...

من هنوز کار دندونم تموم نشده دوتاش مونده

میتونه دکترم کاری کنه که درست بشه

میشه بگی اسم دکتر دندانپزشک چیه و آدرس مطب کجاست؟

دکتر طباطبایی.ادرسمون هم جردن هست.اگه تمایل دارین ایدی بدین توی تل گرام نمونه کارهارو بفرستم براتون