2733
2734
عنوان

کامپوزیت دندان های جلو

| مشاهده متن کامل بحث + 13946 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

melodiiii جون میشه بگی کجا رنگ مناسب میذارن؟

منم هرچی دندون سفید میبینم بدم میاد ولی مجبورم انجام بدم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍
من واسه اینکه دیده بودم کامپوزیت خیلی مصنوعیه دلم میخواد بیلیچینگ انجام بدم خوبه این راه، ؟ البته دن ...

بیلیچینگ دندونتون رو بعد یه مدت حساس میکنه و من اصلا پیشنهاد نمیکنم بهتون.ونیر کامپوزیت انجام بده هم رنگ و هم فرم رو میتونی زیبا کنی

❤خدا جونم مراقب عشقم باش❤
بیلیچینگ دندونتون رو بعد یه مدت حساس میکنه و من اصلا پیشنهاد نمیکنم بهتون.ونیر کامپوزیت انجام بده هم ...

ممنونم گلم.ونیر کامپوزیت فرقش با کامپوزیت چیه؟

هزینش چقدره؟ 

مشکل هزینه هم دارم 😐

مامانِ نامی🙍‍♂️
وای من میخوام همین بهمن ماه انجام بدم ولی اصلا نمیدونم کدوم راهو انتخاب کنم هزینشم معقول باشه😰

خواهرم یه کاری کرد اسمشو یادم نیست فاصله دندوناشو از بین برد خیلی بهتر شد و طبیعی

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
melodiiii جون میشه بگی کجا رنگ مناسب میذارن؟ منم هرچی دندون سفید میبینم بدم میاد ولی مجبورم انجام ب ...

ما رنگ رو میدیم خود مراجعین انتخاب میکنن خودمون هم رنگای طبیعی رو پیشنهاد میدیم.دوس داشتی نمونه کارهامون رو برات میفرستم

❤خدا جونم مراقب عشقم باش❤