2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349094 بازدید | 40785 پست
من موز ک میدم اسهال میشه .همه میگن موز یبوست میاره .اما پسرم تا سرلاک گندم و موز یا خود پوره موز میخ ...

موز حساسیت زاست دکتر به من گفت نده. شاید اسهالش برای همین باشه. 

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها امروز رفتم خرید کردم😐😐😑😑😑😑 کلی ذوق و شوق خریدامو داشتم بعد ک اومدم خونه و پوشیدمشون و ...

آخی گلم.شما که قبلا هم شاد میپوشیدی پس مطمئن باش شوهرت هم دوست داره رنگای شاد بپوشی و شاد باشی. الان هم که شیراز گرمه و رنگ شاد بهتره.همسر من هم دویت داره که من رنگای ساد بپوشم.حالا اشکال نداره ان شاءالله ماه دیگه برو شاد بگیر .اینا را بزار واسه جاهای رسمی تر.مبارکت باشه ان شاءالله به شادی بپوشی

شبا ک دختر من معمولا دوازده ک پوشک میکنم تا ده یازده همونه چون خواب هست بعضی وقتا نه بیدار میشه ک هم ...

اگه آب بدنش کم باشه از پررنگی و بوی زیاد ادرارش معلوم میشه.

پسر منم دفعات ادرارش کمتر شده.

2731
بچه ها امروز رفتم خرید کردم😐😐😑😑😑😑 کلی ذوق و شوق خریدامو داشتم بعد ک اومدم خونه و پوشیدمشون و ...

خوب این رنگایی که تو گرفتی همیشه کاربرد دارن و لازم میشن. اول باید یه مانتو مشکی خوب داشته باشی، بعد اگه تونستی لباسای رنگی رنگی هم بخری.

کار خوبی کردی، حالا بعدا اگه شد لباسای شاد هم بگیر.

انشالله به شادی بپوشی.

شاید زیادی با ناز اومدی، شوهرت انتظار دیگه‌ای پیدا کرده، بعد دیده لباسا رسمی‌ان 😜

☺ خوب این رنگایی که تو گرفتی همیشه کاربرد دارن و لازم میشن. اول باید یه مانتو مشکی خوب داشته باشی، ...

وااااای چ انرژی گرفتم باورکن از دیشب همش بی حال بودم الان ک حرفاتو خوندم فهمیدم درست میگی

حالا ی تیپ رسمی دارم دیگه میرم رنگی رنگی سری بعد میخرم😊😊

ن بابا😁😁😁😁😁😁خیلی هم با ناز نیومدم ولی منتظر به به و چه چه بودم😄

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
برای من ی مستطیل خالی و ی مربع کوچیک گوشه سمت چپه... همینه؟؟؟؟ یا بازش نکرده برام؟ 

نه طرح بزرگیه ،همه چی داره ،فکرکنم دان نشده خوب ،اخه حجمش بالاست خیلی آوردم پایین ...قبول نمیکرد 

2738

راست میگی آیلین جان اصلا مانتو مدل های خوبی نیست،جدیدا خیلی زشت شده ،آستین های پف پفی ،الکی پارچه اضافه کردن ،ماهم که زیاد نمیتونیم بگردیم ،واقعا سخته ،بقول ستاره باید یه مانتو مشکلی داشته باشی کافیه ،بقیه رنگی وشاد باشه ،ما ایرانیا عزا پوشیم کلا ،من که رفتم مانتو پیدا نکردم ا زاین تابستونیا ،شومیز بلند گرفتم ،میگم بلند بالای زانو مه 😄😄😄😄با بچه خیلی راحته ،اتفاقا میپوشم شوهرم میگه این مانتو نیستا تو بعنوان مانتو میپوشی ،منم میگم میدونم ولی خنک و راحته ،هواهم میخورم 😉😉 البته جای رسمی نمیپوشم ،مانتو خوب بخوای باید بری مزون ،یاپارچه بگیری ،برات بدوزن ،که اینطوری بصرفترم هست چون ،از مزون بخوای بگیری الان باید یک تومن و بدی حداقل ،من پارچه میگیرم تنوعش زیاده ،میدم برام میدوزن ،البته تا قبل بارداریم ،همون مانتو بخوام بخرم چندین برابر باید از مزون بگیرم .....

ایندفعه که گذشت ،دفعه ی دیگه برو یه سرخابی جیغ بگیر ☺☺☺☺ یه رنگ شاد و پر هیجان ،معلومه شوهرتون هیجانیه 

سلام دوستای نازنین،امیدوارم ک حالتون خوب باشه حال نینیا ک بزرگ شدن و ب حرف اومدن چطوره؟از اون موقع دپرس بودم حوصله هیچی نداشتم سرم شدیدا شلوغه ،اقامم برگشته ،یکم بهترم،ببخشید نتونستم همه صفحاتو بخونم ونتونستم بیام ولی دلم پیشتون بودهمیشه،دوستتون دارم🌹🌹

پرنی گل - دومین فرزند- اولین روز آخرین پریودی 30آذر بچه ها پایین این اسمتون.چندمین فرزند و تاریخ آخ ...

منم دومین فرزند هستم و آخرین پریودیم هم مثله شما سی آذر بوده 

شما چند هفته ای و بچتون دختره یا پسر ؟؟؟

مبارک خریدات باشه ایلین جون

خیلی هم خوبن خریدات، فعلا از اینا لذت ببر، سری بعدی رنگ های دیگه بخر، بالاخره مشکی و سورمه ای هم جز رنگ ها هستند و برای تنوع باید گهگاهی  هم رنگ تیره تر خرید 

راستی با بچه سختت که نشد؟

سلام دوست جونیا خوبیییین؟؟؟؟

بچه ها من امروز واسه اولین بار به رایان زرده تخم مرغ دادم ... تقریبا یک سومشو ... قاطی سرلاک برنجش کردم ... تا تهشو خورد ... نگرانم ... اسهال نشه ؟؟؟؟ ... از ترسم بعدش بهش گریپ میکسچر دادم ... زودم بعدش خوابید ...

2706