2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349094 بازدید | 40785 پست

سلام مامانا خوبید دختر من امروز 9 روزشه دیشب اومدیم خونه خودمون پسر اولم الان یکم حساس شده توجه بیشتری میخواد البته همسرم همه کارا رو انجام میده

زندگی من سرشار از آرامش، سعادت، سلامت و ثروت است خدای من به خاطر همه چیز ازت ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم سرما خورده بهش انتی بیوتیک دادم هنوز ی ماهش هم نشده واقعا بده خیلی ..

اخی عزیزم پسرمم هنوز یه ماه نشده چند روز دیگه یه ماههه میشه کلی دارو وانتوبیوتیک براش نوشت:(

بچه ها انقد ذوق کردم ک نگیییید،امروز بعد سه روز پسرم پی پی کرد خخخخخ

واااای هاوری دیدی چ حس خوبیه😅 من ک روحیه م ب شدت خوب میشه دختر منم امروز روز سوم بود ک پی پی نکرده بود صبح ک صدای پی پی کردنش رو شنیدم ی انرژی گرفتم خواب از چشام پرید شستمش خودم تنها. لباسشو عوض کردم روغن مالیش کردم😃😃😃😄😄😄😄چ کردن با ما این نی نیا😁😁😁

تازه شربت گریپ میکسچر هم خریدم دوروزه بهش میدم ی کم آرومتر شده😀😀

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2728
خدا را شکر ایلین جان که دختر گلت مشکلی نداشت دکتر سونو به من گفت با دو سه ماه دو پوشک بستن فاصله ...

ممنون عزیزم ان شاءالله گل پسر توهم خوب خوب بشه درمان آسونیه خداروشکر

من پوشک رویی رو چند بار استفاده میکردم کثیف ک نمیشد فقط زیری کثیف میشد رویی رو تا هرچند بار ک چسبش هنوز خوب بود میبستم خودش ی صرفه جویی هست بعد اینکه من ی سایز هم بزرگتر گرفته بودم ک پاشو بیشتر باز کنه یعنی اون مدت سایز دو برای دخترم میبستم ولی الان ک خوب شده یک میبندم

سلام بچها دلم براتون خیلی تنگ شده نی نی بد جور منو مشغول کرده شکمش خیلی کار میکنه الانم سرما خورده ح ...

سلام عزیزم آخ بمیرم براش کوچولوی معصوم چقد سخت داره براش میگذره ان شاءالله زودتر همه ناراحتیاش رفع بشه

بیخوابیم کلافم کرده شبا فقط یه ساعت میخوابه هر پنج دقیقه بیدار میشه باید پوشاکش عوض کنم و شیرش بدم ج ...

عزیزم تحمل کن ی کم بزرگتر بشه درست میشه خوابش و میتونی راحت کنارش بخوابی

دختر تو ک خوبه خانم همکارشوهرم بارداره ی پسر هشت ساله داره از وقتی مامانش باردارشده دست از سرش برنداشته همه جا باهاشه همه کاراشو هم مامانش باید انجام بده 😕خدا صبرتون بده

من و شوهرم ک فعلا میل شدیدی ب تک فرزندی پیدا کردیم😄😄

ایلین جان شیر کمکی به دختر نان  نده اینو دکتر پسرم گفت  یبوست میاره منم به پسرم شیر کمکی م ...

آره زینب جون تو نت خوندم ک یبوست میاره ولی خب من از تولدش تا الان بهش میدادم تقریبا دوهفته ای هست ک یبوست میگیره قبلا نمیگرفت و حتی بعد از هر شیر خوردن سریع پی پی میکرد حالا دوسه روزه ی کم شیرش رو رقیق تر درست میکنم امروز خداروشکر سه بار پی پی کرد 

ببرمش دکتر ببینم چی میگه برای یبوستش؟شکمش هم با صدای بلند و طولانی قار و قور میکنه 😕

2738
ساتین جون مگه هنوز رعایت میکنی برای زردی؟ من خیلی وقته دیگه خودم رعایت نمیکنم چیزای گرم هم میخورم تا ...

آیلین جان از رنگ دخترت باید متوجه بشی ؛زردی هم با جیش دفع میشه ؛من که دیگه آز نمیبرمش دکترشم همین وگفت ؛طول میکشه فقط باید خوب شیر بخوره خوب جیش کنه ؛چون زردی برای شیر مادر من رعایت میکنم ولی نبات و عرق نعناع میخورم ...ولی متعادل دیگه ....

سلام بچها دلم براتون خیلی تنگ شده نی نی بد جور منو مشغول کرده شکمش خیلی کار میکنه الانم سرما خورده ح ...

سلام عزیزم جات خالی بود ،انشالله ک هرچه زودتر بچت خوب شه،علایم برفک چجوریه؟،،من نوزده روزه  ختنه کردم چهار روزه حلقش افتاد خوب شد،فقط چند ساعت اول درد دارن ک اونم استامینفن میدی اروم میشه،من پسر بزرگمو پنج شش ماهه ختنه کردم چند روز عذابمون داد خودشم بیچاره انقد ناراحت بود اینیکیو زود کردیم ک دردوحس نکنه یا کمتر حسش کنه،نگران نباش زودتر بکنی زودتر خوب میشه تا بچت شکمش مث بچه های ما نشده اونموقع میشه چند درد

خدایا،فقط سلامتیشونو ازت میخوام،منو بااین امتحان نکن.
بیخوابیم کلافم کرده شبا فقط یه ساعت میخوابه هر پنج دقیقه بیدار میشه باید پوشاکش عوض کنم و شیرش بدم ج ...

اره واقعا دوتا سخته اونم بچه شما ک کوچکه،ی مدته میگذره ب شیرینی بعدش فکر کن باهم بزرگ میشن همبازی میشن،افسردگی نده بخودت عزیزم،اسباب بازی برا دخترت بزار دفتر بزار جلوش نقاشی بکشه سرگرم شه،یکم وقتتو برا اونم بزار،انتظار درک نداشته باش کوچکه اونم دلش مامانشو میخاد،الان ی بچه کوچک اومده حسادت میکنه میگه شده مامان اون ،منو فراموش کرده،ده دقیقه هم  ک شده براش وقت بزار و باهاش بازی کن ،فقط اروم باشو عصبی نشو چون اون موقع باکارای منفی میخاد جلب توجه کنه

منم بچه ی دوممه واقعاً کلافه میشم ،پسر اولم خیلی خیلی بهونه گیر و بد اخلاق شده نمی‌دونم چیکار کنم ،ب ...

عزیزم چیزایی ک ب زینب جان گفتم ب شمام میگم من خودم ی پسر بزرگ دارم شکر خدا الان سازش دارن اون خودش دوست داشت ابجی و داداش داشته باشه اسرار میکرد ک منم میخام،اون چیزاییم ک گفتم راجع ب دختر خواهرمه توجه زیادی ب کوچکه کردن بزرگه یاغی شد وای ک حرف هیچکیو گوش نمیکرد همش کارای منفی برا جلب توجه میکرد ،یبار میخاست خواهر کوچکشو خفه کنه،انقد ازش متنفره،البته الان یکم بهتر شده مدرسه میره

اوایل اینجوری بش شیر میدادم چون نمیتونستم بشینم. اما خیلی همش تو خواب شیر میومد تو گلوش و هی اذیت بو ...

خب دیگه مجبوریم تحمل کنیم تا یکم بزرگتر میشن،هر وقت خوابید شمام بگیر بخواب ی استراحتی کرده باشی

واااای هاوری دیدی چ حس خوبیه😅 من ک روحیه م ب شدت خوب میشه دختر منم امروز روز سوم بود ک پی پی نکرده ...

ههه دقیقا،منم گریپ میکسچر گرفتم تأثیر نداشت نمیدونم چرا،الان گریپ واترو پدی لاکت میدم،چهار پنج روزه ک صبح ها تا بعد ظهر کلافم کرده هی تکون میدم میخابه باز پا میشه هوا ک تاریک شد میگیره میخابه ،،بنظرم ب تاریکی عادت کرده

سلام مامانا خوبید دختر من امروز 9 روزشه دیشب اومدیم خونه خودمون پسر اولم الان یکم حساس شده توجه بیشت ...

سلام عزیزم،دخترت ک خوابید یکم با پسرت وقت بگذرون فکر نکنه از یاد رفته ،با باباشم برن بیرون،فقط سعی نکنید با اسباب بازی خریدن بهش محبت کنید چون لوس میشه همیشه ازتون انتظارداره بودونبودو نمیدونه چیه،بازم خودتون بهتر میدونید کتابی چیزی در این مورد بخون 

2706