2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349094 بازدید | 40785 پست

سلام خدمت مامان های گل با تجربه من بارداری اولم هست وکاملا بی تجربه اگه می شه منو راهنمایی کنید

من الان 34هفته و5روز هستم تقریبا دوسه هفته می شه که کمرم دردمی گیره وتوی واژانم می پیچه یا وقتی راه می رم از نافم تا واژنم درد بدی می یاد سراغم وتیر می کشه ایا طبیعی هست یانه مشکل به وجود نمی یاره ممنون می شم راهنمایی کنید

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
سلام به همه. بچها من نمیدونم چراهمش شکمم سفته سفته اصلا هم شل نمیشه که بگم انقباضه زیرشکمم دردداره ح ...

یعنی چند وقته اینجوریه؟

شما گفته بودی هی میری بیمارستان ان اس تی میگیرن میفرستنت خونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چند وقته اینجوریه؟ شما گفته بودی هی میری بیمارستان ان اس تی میگیرن میفرستنت خونه؟

ازهفته 29 که انقباض دارم ان اس تی هم نشون میده ولی از دیروز سفت شده اصلا هم شل نمیشه صدا قلبشو شنیدم ولی ان اس تی نرفتم حرکتاش هم از هفته31 کم شدن حالام خیلی کم حس میکنم حرکتاشو 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

سلام به دوستای گلم که دیگه اکثرن قلمبه نیستین و باربی شدین! و دوستایی که همچنان قلمبه هستن! ‌و همراه گلم مامان علیرضا که قراره پرچم بارداری رو همچنان با هم بالا نگه داریم تو تاپیک!! 

مامان لیلی جون فردا زایمانتونه به سلامتی! انشالله نینی سالم و راحت میاد بغلتون و چشمتون روشن میشه! متینا متین جان شما هم زایمانت نزدیکه به سلامتی! اریساجان و میناجان و... اسم نمیبرم که کسی از قلم نیفته،.. سر زایمانتون برای ما هم دعا کنیند لطفن...

مامان علیرضاجون من هم دل درد پرید دارم. شکمم هم همش سفته کلن این خانوم خانوما پدر ما رو در آورد تو این بارداری...  

دکترم هم گفت جای نگرانی نداره. ولی چون پسرم زود به دنیا اومد یک ماه، بهم آمپول‌های بتا رو داد که امشب سه تاشو زدم. فردا شبم سه تا دیگه رو باید بزنم. هفته ی بعد هم یه راه طولانی دارم تا برم شیراز. البته شب اصفهان میمونیم ولی بازم استرس راه رو دارم...

خدا کنه این دو ماه هم به راحتی بگذره و نینی هامون رو بغل کنیم ببینیم این دخترای نازدار چه شکلین! 

سلام به دوستای گلم که دیگه اکثرن قلمبه نیستین و باربی شدین! و دوستایی که همچنان قلمبه هستن! ‌و همراه ...

سلام عزیزم ممنونم اره خدا کمکم کنه نزدیکه ان شالله.ان شالله شما هم سفر سلامت و خوش برین و برگردین .

2738
سلام به دوستای گلم که دیگه اکثرن قلمبه نیستین و باربی شدین! و دوستایی که همچنان قلمبه هستن! ‌و همراه ...

سلام بادجان خوبی عزیزم اره والا نازدختراکه دیگه سربه فلک کشیده والا قدیمیا میگن دردماهه ولی خودم میترسم. انشالله به سلامتی برین سفرتون بی خطر نگران نباشین 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

سلامت باشین دوستای خوبم... گفته بودم که خانوادم شیراز هستن و خودم  همدان هستم.. اینه که باید برای زایمان برم شیراز... امشب که بتا رو زدم به همسرم میگم ببینم این دختر وروجک یکم آروم میگیره!!! ماشالله یه ریز در حال معلق زدنه! فعلن که بعد یک ساعت و نیم همچنان فعاله ماشالله! پسرم طفلی بعد این آمپولا حدود ۴۸ ساعت ساکت بود و خواب... 😊😊

راستی دکتری که اینجا میرفتم گفت بین ۲۰ تا ۲۷ آبان زایمانم میشه انشالله. به شما تاریخ دادن مامان علیرضاجون؟

من هم قبلا تعریف کردم که خیلی الکی الکی گریه‌م میگیره. انگار طبیعیه. ولی در مورد شما، کمک شوهر واقعا ...

برای کارای خونه مشکل ندارم چون سحر خیزم،دوست دارم کارو تا سرم گرم باشه تنها نباشم ،پسرمم ک مدرسه میره ،فقط عادت ندارم انقد توخونه بمونم،اصلا سابقه نداشته سه روز خونه باشم چون دلم میگیره ،فورا اماده میشدم میرفتم خونه ابجی اینام الان من نمیتونم اونام بچه مدرسه ای و بچه کوچک دارن نمیتونن،الان ده روزه خونم شایدم فقط دلم گرفته،نه هنوز فرصت نکردم برم دکتر برا سر درد،کارای مدرسه پسرمو انجام دادم اقام ک سرکاره،تازه این کوچولوهم از دیروز داغونم کرده و البته خودشم ،شکمش کار نمیکنه،صبح زود میبرمش دکتر،بزور حوله گرم رو شکمش خوابش برد..

خدایا،فقط سلامتیشونو ازت میخوام،منو بااین امتحان نکن.

سلام مامانا، من دو روزه فشارم بالاست و احساس میکنم ورم کردم، دیروز رفتم دکتر nst خوب بود خدا رو شکر ولی گفت اگر تا دو سه روز آینده فشارت نرمال نشد برو ادرار ۲۴ ساعته بده مشکوک به مسمومیت بارداری هستی. آخه دیروز معده درد شدیدی هم داشتم. گفت معده درد هم یکی از نشانه های مسمومیت بارداری ه. تا حالا دوبار آز 24 ساعته دادم مشکلی نبوده و تو هفته 15 حتی به خاطر فشار بالا سه روز بستری بودم و مسمومیت نبود. ولی این بار خیلی میترسم همه ش فکر میکنم علائمش رو دارم. دعا کنید طوری نشه . هنوز ۳۶ هفته ام کامل نشده 😞 از دیشب دوباره دارم قرص فشار میخورم. دعا کنید برام🙏🙏🙏🙏🙏

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
2706