2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349356 بازدید | 40790 پست

بچه ها راستی من ی برنامه پیداکردم از بازار ب اسم لک لک ک باید با کد ملی عضو بشی و ب همین دلیل امنیتش خیلی بالاست و من عضو اونجا شدم و با همه مادرا یا باردارا و اونایی ک هم هفته خودت هستن میتونی درارتباط باشی و سوال بپرسی یا سوالاشون رو ببینی چندتا ماما هم هستن ک جوابگوی سوالات هستن

البته برای بقیه قابل شناسایی نیستید و میتونید با اسم مستعار عضو بشید

ب درد من ک خیلی بیشتر از نی نی سایت میخوره چون دیگه هردفه رمز و اینا نمی خواد و کسی سوال بپرسه از هم هفتگیام بالای گوشیم میاد و میرم میبینم

اگه دوست دارید دان کنید عزیزانم 😊😊 

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بچه ها من جدیدا ی جوری شدم مخصوصا آخرشبا ک تو رختخوابم

خیلی فکر از دست دادن عزیزام(دورازجون زبونم لال ) میاد سراغم همش میگم خدایا اصلا این زندگی یعنی چی... چندسال کنار یکی با عشق زندگی کنی بعد از دستش بدی ک چی بشه... اصلا این زندگی ارزش داره؟؟ 😢😢😢

میگم خدایا منو ازین دنیا ببر زودتر ازهمه اونایی ک دوسشون دارم نمیخوام باشم و نبود یکیشون رو ببینم قبلا در مورد مامان و بابام خیلی اینجوری بودم ولی جدیدا همه خونوادم شوهرم ک از وقتی باردار شدم صدبرابر عاشقش شدم مامان و بابام ک روز ب روز بیشتر شاهد فداکاریاشون هستم و دیوونشونم و بچم... بچه ای ک نیومده شده دنیام و همه ذهنم و قلبم درگیرشه😢😢😢

آخه این وابستگی ها یعنی چی.... ک بعد ازدستشون بدی؟؟؟؟ هیچ جوری نمیتونم با خودم کنار بیام آره مرگ حقه ولی من حقمو زودتر از بقیه میخوام نمیخوام شاهد از دست دادن اونایی ک عاشقشونم باشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
بچه ها من جدیدا ی جوری شدم مخصوصا آخرشبا ک تو رختخوابم خیلی فکر از دست دادن عزیزام(دورازجون زبونم ل ...

وای  آیلین جون پش هستند کسایی که مثل من باشن؟! فکر میکردم فقط مناینطوری استرس دارم و نگرانم.

بعضی وقتا فکر میکنم کاش میشد بیخیال باشم و احساسات نداشتم

شما جنسیت بچتون رو بهتون گفتن؟ به من که هنوز نگفتن

بله برای من دختر ؛البته تو سونو ان تی گفت 80 درصد دختره ؛آنومالی هم شدم که گفتن 100درصد دختره ....البته خودمم دوست داشتم دخترباشه ولی پسرم میشد فرقی نداشت بازم خداروشکر 

2738
من وزنم زیاد داره بالا میره. باید کنترلش کنم😟

من از اول بارداریم تا الان 8 کیلو کم کردم از بس ویار داشتم وحالم بهم میخورد ؛خداروشکر بچه ام وزنش خوب بود ولی اصلا چاق نمیشم ...

چه خوب، اسم و آدرسی از این مرکز خریدها ندارید؟ بهار من زمان شاه وزوزک سر زده بودم فکرکنم فقط کالسکه ...

یکیش که توبزرگراه رسالت مرکزخرید بچه شاپرک اون یکی هم آدرس ندارم فقط میدونم تو صادقیه است ؛راستی پوشک چه مارکی خوبه ؟؟؟خیلی متفرقه و انواع مختلف هست ....

یکیش که توبزرگراه رسالت مرکزخرید بچه شاپرک اون یکی هم آدرس ندارم فقط میدونم تو صادقیه است ؛راستی پوش ...

من پوشک رو از دوستام می‌پرسم و می‌گم بهتون. خود پوشک پروژه‌ایه برای خودش. 😀 خیلی پرمصرفه و در عین حال خیلی جاگیره. 

شما براتون آزمایش تحمل گلوکز نوشتند؟ امروز برای من این آزمایش رو نوشتند.

منظورتون آزمايش GTT هست؟

يعني همون كه اول ناشتا خون ميدين، بعد 75 گرم گلوكز محلول در آب مي خورين، بعد يه ساعت بعد و دوباره يه ساعت بعد خون ميدي؟

آره براي من همون اول نوشت، هفته 8 دادم. هر دكتري بعدا رفتم گفت چرا انقدر زود؟!

بچه ها من جدیدا ی جوری شدم مخصوصا آخرشبا ک تو رختخوابم خیلی فکر از دست دادن عزیزام(دورازجون زبونم ل ...

اي بابا... حتما اين هم از عوارض بارداريه، چون اصولا وقتي بدن ضعيف ميشه ذهن هم شروع مي كنه به منفي بافي و الكي خودشو ناراحت كردن.

تا جايي كه ميتوني سعي كن فكر نكني و اون موقع ها همش به خودت بگو من الان حالم خوب نيست، همش فكراي بد مياد سراغم.

البته اينكه آدم داره يه موجودي به دنيا مياره كه از اين به بعد شديدا بهش وابسته است واقعا نگران كننده است. فقط بايد فكر نكرد همينجوري زندگي كرد ديگه!

عزیزم😙😙😙 راستش هر مدت ی بار بی حوصله میشم حتی حوصله اینکه رمزمو بزنم بیام اینجا ندارم سیوهم نمیت ...

امان از دست اين شوهرا...   

به ني ني سايت هم كار داره مگه؟!

شوهر من ميدونه عضوم ولي خداروشكر خيلي براي من حريم خصوصي قائله! نميره پست هامو بخونه   

2706