2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349094 بازدید | 40785 پست
عزیزم خیلی طبیعیه احساس‌تون. شما بی‌وقفه و بی استراحت دارید از یه بچه در سن سخت مراقبت می‌کنید. حتا ...

از همسرم که اصلااا خیری نمیرسه.فامیل های خودم هستند که کاملا هم قابل اعتمادند.مثل زن دایی و خاله و زن عموم. اما الان که کرونا است یه کم اوضاع سخت تره.من برای خودمون نمیترسم. میترسم یه موقع اونا درگیر بشن و اصلا از ما هم نباشه ها‌،ولی آدم معذب میشه و میگه نکنه فکر کنن که ما ناقل بودیم. اما الان که همه خداراشکر دارن واکسینه میشن باید یه امتحانی بکنم.

کارگاه مادر و کودک نیست توی شهرمون.اما اگه همه چیز خوب پیش بره و اوضاع عادی بشه قطعا مهدکودک میزارمش

بعد پسر من هم خیلیییییی بدغذاست و رشدش از هم‌سن و سالاش کم‌تره. راستش من برخلاف تصور عامه و حتا بعضی ...

شما همیشه به من لطف دارید عزیزم

اتفاقا امروز به همسرم گفتم ما که تلاشمون را میکنیم بیا چند روزی حرص و جوش غذا خوردنش را نخوریم ببینیم چطور میشه.

فعلا قبول کرده😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان یه چیزی بگم.شاید دعوام کنید،اما اینجا جای درد دل منه😔 من خسسسته شدم از دخترم. دلم میخواد چن ...

سلام ستاره جون 

جانا سخن از زبان ما میگویی 

همدردیم 

من هم خسته ام دلم میخواد چند وقتی ازش دور باشم 

ولی نمیشه 

دختر منم دقیقا همینه چند وقتی هست که بد غذا و بد خواب و پرخاشگر شده 

روز به روز هم داره آب میره 

من خیلی حرص میخورم ناراحتی اعصاب گرفتم از دستش 😥😥😭😭

به معنای واقعی کم آوردممممم 

دوستان یه چیزی بگم.شاید دعوام کنید،اما اینجا جای درد دل منه😔 من خسسسته شدم از دخترم. دلم میخواد چن ...

ستاره جون من هروقت اینجور پست‌هاتو میخونم کلی تو فکر میرم که چی کار باید کرد. ولی چون نمیدونم چی بگم هیچی نمیگم 😐

راستش بهت حق میدم که از بعضی شرایط زندگیت دلگیر و خسته باشی. ولی تنها کسی که این وسط هییییچ گناه و تقصیری نداره دخترته. تو الگو و امید و پناه این دختری. سعی کن باهاش کیف کنی و شاد نگهش داری. می‌دونم که من جای تو نیستم و تو عمل به این سادگی نیست. من قضاوتت نمیکنم، فقط دوست دارم بتونم بهت روحیه بدم.

2731

گفتین خستگی، یادم افتاد اون موقع که پسرم حدود یک ساله بود (یا کمتر)، گاهی همسرم به شوخی می‌گفت اینو با خودم دو روز ببرم شهرستان؟ طاقت میاری؟ عمرا طاقت بیاری! من تو دلم میگفتم وااااا از خدااامه 🙈😅 ولی به همسرم نمیگفتم، چون از بس بچه رو دوست داشت میترسیدم از من بدش بیاد! فقط لبخند میزدم. بعدا یکی دو بار بهش گفتم بدم هم نمیاد استراحت کنم.

ولی بعدا احساسم تغییر کرد، نمی‌دونم چرا 🤔 

دیگه دلم نمی‌خواد ازش دور باشم. از این نینی هم همینطور

دوستان الان نینی رو گذاشته بودم روی شونه‌م که بادگلوش خارج بشه و داشتم تایپ میکردم. یهو برگشتم دیدم امیرحسن روی میز عسلی کنارم خوابش برده! ❤️❤️❤️ همین ۵ دقیقه پیش شوهرم رفت بیرون، تا اون موقع پسرم داشت واسه خودش می‌چرخید.

طفلکی بچم چه خوابالو بود، خوب شد نیفتاد از رو میز.

2738

جفتشونو گذاشتم تو رختخواب 😊

در مورد غذا، همسرم از هزاااار ترفند و ادا و بازی کمک میگیره و واقعا بیشتر از من می‌تونه به پسرم غذا بده. من اینجوری نمیتونم، تازه گاهی عصبی میشم وسط غذا دعواش هم میکنم که این چه مسخره بازیه! دیگه معلومه که چی میشه 🙈🤦 

مدتی هم هست که ما باید غذارو دهنش بذاریم، خودش نمیخوره. و تقریبا عادت کرده موبایل جلوش باشه، تماشا کنه و بخوره. مخصوصا  اینکه عمو پورنگ نگاه کنه! وقتی من باشم زیاد براش موبایل نمیارم، ولی همسرم براش میاره که بیشتر بخوره.

اما با اینکه در مجموع خوب میخوره باز هم بزرگ نمیشه 🙁 نمی‌دونم چرا

گفتین خستگی، یادم افتاد اون موقع که پسرم حدود یک ساله بود (یا کمتر)، گاهی همسرم به شوخی می‌گفت اینو ...

منم از ترس اینکه نگن چه مادر بد و بی عاطفه ای هست هیچ وقت این احساسم را به زبون نمیارم.فقط این جا گفتم

آخی عزیزم.خسته بوده

من فقط درصورتی ک بخام برم خرید دلم میاد از دخترم جدا بشم ک اونم نمیرم بخاطر کرونا

خودم خیلی بهش وابسته هستم از وابستگی اون ک بگذریم و دلم براش تنگ میشه فقط هم ب شوهرم اعتماد کامل دارم ک خوب نگهش میداره خونواده خودم همش میگم چیزی بخاد بهونه ای بگیره بهش ندن بچم ناراحت بشه یا گریه کنه البته منظورم چیزای غیرمعقول هست🥴 وگرنه معمولا خونه مامانم آزاده دست ب همه چی بزنه ولی خب بازم خیالم راحت نیست خیلی اما پیش اومده بزارمش خونشون

درمورد رفتارهای پارمیدا باورکن حدود ۹۰ درصد بچه ها همینن فکرنکن فقط دختر تو اینجوریه یا با ی بچه ک همه چیش اوکیه و دور وبرت هست مقایسه ش نکن بیا تو همین نی نی سایت بپرس ببین اکثرا میگن مثل پارمیدا هستن ولی برای رفع خستگیت ان شاءالله چندماه دیگه کرونا اوضاعش بهتر بشه روزی ی ساعت دوساعت بزارش مهد و برای خودت صفاسیتی راه بنداز😁تحمل کن ب قول ستاره جون اون طفلی الان دلخوشی و پناه و همدمش و حتی همبازیش فقط تویی🥺

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
از همسرم که اصلااا خیری نمیرسه.فامیل های خودم هستند که کاملا هم قابل اعتمادند.مثل زن دایی و خاله و ز ...

آره مهدکودک اگر خوب باشه خیلی خوبه. امیدوارم زندگی روی خوشش رو به همه‌مون نشون بده عزیزم. 

2706